Zbiórka publiczna fundacji „Ludziom morza”

0
762

Informujemy, że Fundacja „Ludziom Morza” – organizacja pożytku publicznego, jest organizatorem zbiórki publicznej pod pomnikiem „Tym, którzy nie powrócili z morza” w niedzielę 02 listopada 2014 roku, w godzinach 12.00-16.00. Celem zbiórki jest pozyskanie środków na rzecz ofiar wypadków i katastrof morskich oraz ich rodzin.

„Planujemy zorganizowanie zbiórki przy udziale wolontariuszy związanych z morzem: marynarzy oraz obecnych i byłych pracowników firm morskich. Zaprosiliśmy do uczestnictwa m.in. marynarzy ze Stowarzyszenia Starszych Mechaników Morskich.

Przy okazji zbiórki prezentować będziemy wydawnictwo „Jan Heweliusz – Pamiętamy”. Książka wpisuje się w charakter Święta Zmarłych, ponieważ poświęcona jest tragicznie zmarłym w katastrofie promu „Jan Heweliusz”. Do uczestnictwa w kweście zaprosiliśmy również autorkę, panią Kingę Brandys, która będzie wręczać swoją książkę hojnym darczyńcom w podziękowaniu za wsparcie.

Zgodnie z wymogami nowej ustawy o zasadach prowadzenia zbiórek publicznych Fundacja „Ludziom Morza” zgłosiła zamiar przeprowadzenia zbiórki publicznej na rządowym portalu www.zbiorki.gov.pl i uzyskała dla swojej zbiórki numer 2014/1131/OR.

Wszystkich szczecinian zapraszamy serdecznie do wparcia zbiórki Fundacji „Ludziom Morza”.” – Zarząd Fundacji „Ludziom Morza” 

Komentarze