Rodzina uratowana z tonącego jachtu ukrywa się przed policją

0
560

Jakiś czas temu pisaliśmy o rodzinie, która znikła jak kamfora następnego dnia po tym, jak została uratowana z tonącego jachtu. Dwoje dorosłych oraz siedmioro dzieci poszukiwała cała policja w Galveston (USA).

Na początku listopada straż przybrzeżna otrzymała wezwanie pomocy z 16-to metrowego jachtu, który tonął w pobliżu wybrzeża Galveston. Na pokładzie znajdowała się rodzina: ojciec, matka i siedmioro dzieci, w tym niespełna roczna dziewczynka.

24 listopada Solovela.Net opisała cała historię, w którą wkradł się tajemniczy wątek: cała rodzina przepadła jak kamień w wodę i do tej pory nie dała znaku życia.

Nagłe zniknięcie uratowanych rozbitków wywołało lawinę spekulacji, bowiem nie jest łatwo wtopić się w tłum mając u boku siedmioro dzieci.

Kiedy w końcu FBI dowiedziało się o tej historii, przyczyny zniknięcia stały się jasne. Oboje rodziców, 43-letni Donald Winberg i 33-letnia Karlien Winberg, byli poszukiwaniu przez policję federalną za liczne oszustwa. Swoim ofiarom para sprzedawała nieruchomości i grunty, których nigdy nie posiadali. Rodzina schroniła się na jachcie chcąc uciec przed FBI. Póki co nie udało się jej odnaleźć.

 

Tłum. Izabela Kaleta

Źródło: www.solovela.net 

Komentarze