Zew Oceanu: Będzie można śledzić drogę powrotną Lilla My

0
113

Szał przedwyjazdowy Brożki dopiero się zaczyna. Udało się załatwić kilka ważnych punktów z tajemniczej listy Szymona. Wkręty, wiertła. kleje i cała masa innych rzeczy już czeka na zapakowanie. Mamy nadzieje, że zima troche odpuści i samoloty będą latać bez opóźnień.

Najważniejsza wiadomość: BĘDZIE MOŻNA NAS ŚLEDZIĆ. Dzięki naszym przyjaciołom i firmie NavSim Polska na pokładzie Lilla My znajdzie się telefon satelitarny, który dotarł dziś do Brożki. W czasie naszego powrotu znowu działać będzie zakładka „Pozycja Lilla My ” na której będzie aktualizowana mapa z naszą pozycją. Ponadto będziemy w stanie otrzymywać prognozę pogody, co mamy nadzieję przyspieszy trochę czas naszego przelotu. 

Czujemy się zaszczyceni, że firma, która wspiera największych Polskich żeglarzy zdecydowała się pomóc również nam. NavSim to nie tylko łączność satelitarna – to również prognozy pogody i oprogramowanie nawigacyjne zarówno dla jachtów jak i dla statków. A z własnych doświadczeń wiemy, że NavSim to przede wszystkim profesjonalność!

obraz nr 2

Źródło: http://www.zewoceanu.pl 

Komentarze