Zew Oceanu: Będzie można śledzić drogę powrotną Lilla My

0
632

Szał przedwyjazdowy Brożki dopiero się zaczyna. Udało się załatwić kilka ważnych punktów z tajemniczej listy Szymona. Wkręty, wiertła. kleje i cała masa innych rzeczy już czeka na zapakowanie. Mamy nadzieje, że zima troche odpuści i samoloty będą latać bez opóźnień.

Najważniejsza wiadomość: BĘDZIE MOŻNA NAS ŚLEDZIĆ. Dzięki naszym przyjaciołom i firmie NavSim Polska na pokładzie Lilla My znajdzie się telefon satelitarny, który dotarł dziś do Brożki. W czasie naszego powrotu znowu działać będzie zakładka „Pozycja Lilla My ” na której będzie aktualizowana mapa z naszą pozycją. Ponadto będziemy w stanie otrzymywać prognozę pogody, co mamy nadzieję przyspieszy trochę czas naszego przelotu. obraz nr 1

Czujemy się zaszczyceni, że firma, która wspiera największych Polskich żeglarzy zdecydowała się pomóc również nam. NavSim to nie tylko łączność satelitarna – to również prognozy pogody i oprogramowanie nawigacyjne zarówno dla jachtów jak i dla statków. A z własnych doświadczeń wiemy, że NavSim to przede wszystkim profesjonalność!

obraz nr 2

Źródło: http://www.zewoceanu.pl 

Komentarze