North Atlantic Challange 2017-07-15 – 2017-08-05

0
1868

Przeżyj niezapomnianą przygodę w transatlantyckim rejsie dla wilków morskich. 3000 mil morskich oceanicznej przygody, żegluga non stop po wymagającej trasie północnego Atlantyku na pokładzie nowoczesnego jachtu Delphia 37GT – uczestnika kultowych regat samotników OSTAR 2017.

 

Zaokrętowanie w marinie w Nowym Jorku i około trzy tygodnie obcowania z pięknem oceanu aż do osiągnięcia celu w Europie, jakim jest brytyjski Plymouth (tanie loty do Polski z pobliskiego Bristolu). Atlantycki pasaż trasą północną to doświadczenie, które nie tylko podniesie Twoje żeglarskie kompetencje ale przede wszystkim da Ci wspaniałe wspomnienia i ogromną żeglarską satysfakcję. Doświadczony kapitan i jacht doskonale wyposażony w zakresie elektroniki i bezpieczeństwa żeglugi zapewnią, że będziesz mógł w pełni czerpać z oceanicznego piękna natury. W rejsie będziesz aktywnym członkiem załogi aczkolwiek żadne specjalne doświadczenie żeglarskie nie jest wymagane. Co ważne dla budujących swój staż morski – w czasie rejsu wypływasz co najmniej 500 godzin, udokumentowanych w honorowanej przez PZŻ opinii z rejsu. Dla chętnych w czasie żeglugi prowadzone będą zajęcia doszkalające z zakresu nawigacji, meteorologii,bezpieczeństwa, łączności i prac bosmańskich.

 

Zostaną Ci zapewnione osobiste środki ratunkowe i wszelkie instrukcje dotyczące bezpiecznej żeglugi. Posiłki sporządza załoga w ramach wacht kambuzowych z produktów zakupionych w USA (wliczone w cenę). Jacht zapewnia komfort żeglugi nawet dla 8 osób. Cena 7.500zł, zawiera miejsce na jachcie (w kabinach 2 osobowych lub w mesie), wyżywienie w standardzie żeglarskim (ciepłe i zimne dania przygotowywane przez załogę, napoje ciepłe i zimne oprócz alkoholu), koszty paliwa i opłat portowych, koszty kapitana, dodatkowe środki bezpieczeństwa i monitoringu satelitarnego oraz ubezpieczenie załogi.

 

Po Twojej stronie pozostają koszty podróży do mariny w Nowym Jorku i powrotu z Plymouth oraz wydatki prywatne, które na trasie Atlantyku będą mocno ograniczone:) Rezerwuj już dziś, mamy ostatnie wolne miejsca, warunkiem rezerwacji jest wpłata min. 50% (3.750zł), pozostałą część opłaty należy wnieść do dnia 10 maja 2017 roku. Kontakt: Jacek Zieliński 601-671-128  /  jacek@sailbook.pl 

Rejs odbędzie się niezależnie od ilości członków załogi! 

Komentarze