Żeglarskie wakacje z Mazurskimi Sternikami

0
476

Zapraszamy na wystrzałowe zakończenie wakacji i lata 2013 na pokładzie jachtu żaglowego lub motorowego. W trakcie rejsu czeka na Państwa wiele atrakcji, wśród nich m.in. Aquapark w Hotelu Gołębiewskim, Grodzisko rodu Galindów, była kwatera Hitlera w Mamerkach, most obrotowy na kanale Łuczańskim, Twierdza Boyen, śluza Guzianka, bary i tawerny żeglarskie. Rejsy prowadzą znakomicie wyszkoleni do tego rodzaju imprez sternicy, którzy zapewnią każdemu turyście moc wrażeń, przy poczuciu pełni bezpieczeństwa. Długość rejsu to 7 dni, w czasie których nasi klienci mogą poznać piękno Mazur – finalisty na 7 Cudów Natury.

Zaufało nam wiele firm, które chętnie współpracują z nami każdego sezonu. Dlaczego warto korzystać z naszych usług? Profesjonalizm, doświadczenie i dbałość o klienta to najważniejsze aspekty podczas wypoczynku z Mazurskimi Sternikami. Nie wierzysz? Sprawdź to na własnej skórze!

Do dyspozycji Państwa mamy jachty żaglowe, jak i motorowe. Wystarczy napisać lub zadzwonić do nas i przedstawić swoje wymagania dotyczące jednostki, a my postaramy się jak najszybciej przedstawić Tobie specjalnie przygotowaną ofertę.

Więcej informacji na: www.sternicy.com.pl/zeglarskie-wakacje.htm

Komentarze