Rusza rekrutacja do Żeglarskiej Reprezentacji Szczecina na wielkich regatach The Tall Ships Races 2015

0
641

Rozpoczynamy rekrutację do Reprezentacji Szczecina na regaty The Tall Ships Races 2015. W 2015 roku miasto Szczecin będzie reprezentowane przez 64 osoby, które popłyną na żaglowcu STS FRYDERYK CHOPIN. Regaty rozpoczną się w irlandzkim Belfaście, dalej załogi popłyną przez porty norweskie Aalesund i Kristiansand, a zakończą w duńskim Aalborgu.

 

 

Jesteś doświadczonym wilkiem morskim, a może chcesz dopiero poznać uroki żeglarstwa? Chcesz przeżyć przygodę życia i nauczyć się odpowiedzialności za siebie i innych? Nie znajdziesz do tego lepszego miejsca niż kilka metrów pokładu pod nogami i bezkres morza!

ZGŁOŚ SIĘ I DOŁĄCZ DO ZAŁOGI!!!

Już po raz 11-ty Żeglarska Reprezentacja Szczecina zmierzy się w regatach The Tall Ships Races z jachtami i żaglowcami z całego świata. Dzięki licznym zwycięstwom i nagrodom, za promocję w portach i za osiągnięcia żeglarskie, Reprezentacja stała się rozpoznawalna wśród żeglarzy. Zaangażowanie i praca naszych załóg włożona w promocję Szczecina została wyjątkowo doceniona podczas zeszłorocznych regat. Po raz pierwszy w historii regat Żeglarska Reprezentacja Szczecina zdobyła Friendship Trophy – nagrodędla najbardziej przyjacielskiej i lubianej załogi, która jest wybierana przez członków innych załóg w formie głosowania w czasie trwania regat oraz Communications Award – za sprawną łączność radiową z organizatorem podczas podawania swojej pozycji jak i innych jednostek uczestniczących w wyścigu. 

W regatach może wziąć udział młodzież w wieku od 16 lat. Pierwszeństwo w rekrutacji mają osoby związane ze Szczecinem poprzez miejsce pracy, nauki lub zamieszkania. Liczyć się będzie także doświadczenie żeglarskie, znajomość języków obcych, zdolności artystyczne i sportowe oraz umiejętność pracy w zespole. Po zakończeniu rekrutacji rozpoczną się warsztaty obejmujące zajęcia integracyjne jak i bardziej praktyczne: zajęcia z ratownictwa, zapoznanie ze sprzętem asekuracyjnym, zapoznanie się z takielunkiem na pokładzie STS FRYDERYK CHOPIN. Aby wziąć udział w rekrutacji należy wypełnić deklarację znajdującą się na stronie http://ttsr.eu/. Miasto Szczecin pokrywa 55% kosztów rejsów odbywających się w ramach Reprezentacji Szczecina na The Tall Ships Races 2015.

Uwaga! Koszt uczestnictwa w regatach dla członków Reprezentacji to 45% ceny rejsu, czyli wpłata uczestnika.

 

 

sts FRYDERYK CHOPIN

Termin

Cena rejsu

Wpłata

uczestnika

Etap I:

Belfast – Aalesund – Bergen

02 – 21.07.2015

6.056 zł

2.725 zł

Etap II:

Bergen – Kristiansand – Aalborg

21.07. – 04.08.2015

4.771 zł

2.012 zł

 

Więcej informacji pod adresem: http://ttsr2015.ttsr.eu/tall-ships-races-2015

Zgłoś się!

 

 

Jak wziąć udział w rekrutacji do Reprezentacji Miasta Szczecin na The Tall Ships Races 2015? Oto instrukcja krok po kroku:

Rekrutacja poprzez formularz na stronie http://ttsr.eu/:
Po założeniu konta w serwisie będzie można dokonać rejestracji poprzez uzupełnienie danych profilowych i wypełnienie deklaracji (http://ttsr2015.ttsr.eu/tall-ships-races-2015). Kandydat w zwrotnym e-mailu otrzyma potwierdzenie wypełnienia przez siebie deklaracji, którą należy dokładnie sprawdzić pod kątem wprowadzonej treści. Po zaakceptowaniu przez pracowników Centrum Żeglarskiego zgłoszenie należy wydrukować i po uzupełnieniu wszystkich załączników złożyć w Centrum Żeglarskim osobiście lub pocztą.
Każdy zarejestrowany na stronie http://ttsr.eu/ użytkownik może po zalogowaniu na swoje konto zobaczyć swoją deklarację i ją zedytować w razie konieczności (po każdej zmianie deklaracja będzie wymagała ponownego sprawdzenia przez pracowników Centrum Żeglarskiego).

Płatność za udział w Reprezentacji Szczecina na regaty The Tall Ships Races 2015 można wnieść jednorazowo lub maksymalnie w dwóch ratach na rachunek bankowy:

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy

Euroregionale Centrum Edukacji Wodnej i Żeglarskiej

ul.Przestrzenna 21

71-800 Szczecin

numer rachunku bankowego: 42 1020 4812 0000 0002 0128 7184.

W tytule przelewu należy podać:

  1.  1.imię i nazwisko uczestnika,
  2.  2.nazwę jednostki,
  3.  3.wybrany etap regat The Tall Ships Races 2015,
  4.  4.numer raty.

Nieopłacanie rat jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w Reprezentacji Szczecina na regaty The Tall Ships Races 2015. W przypadku skreślenia z listy uczestników przez Centrum Żeglarskie, o czym uczestnik poinformowany zostanie pocztą elektroniczną, lub rezygnacji z udziału w celu uzyskania zwrotu pieniędzy należy złożyć stosowne pismo do dyrektora Centrum Żeglarskiego.

W przypadku wpłynięcia stosownego pisma do dnia 20.05.2015 uczestnikowi przysługuje zwrot 100% wpłat dokonanych przez uczestnika.

W przypadku wpłynięcia stosownego pisma do dnia 16.06.2015 uczestnikowi przysługuje zwrot 50% wpłat dokonanych przez uczestnika, co stanowi potrącenie rzeczywistych kosztów poniesionych przez Centrum Żeglarskie. 

W przypadku wpłynięcia stosownego pisma do 26.06.2015 uczestnikowi przysługuje zwrot 10% wpłat dokonanych przez uczestnika, co stanowi potrącenie rzeczywistych kosztów poniesionych przez Centrum Żeglarskie.

Wpłaty za udział w regatach The Tall Ships Races 2015:

  1.  1.pierwszą ratę w wysokości 1.000 zł należy uiścić do dnia 20.05.2015.
  2.  2.drugą ratę w wysokości pozostałej ceny danego rejsu należy uiścić do dnia 16.06.2015.

Koordynatorzy Żeglarskiej Reprezentacji Szczecina na The Tall Ships Races 2015

Beata Prell

Tomasz Seidler

T: 91 4615391

b.prell@centrumzeglarskie.pl

t.seidler@centrumzeglarskie.pl

Komentarze