„Pomorze na morze 2014″ ZAPRASZAMY!

0
461

W ramach tegorocznej edycji Święta Morza, którego współorganizatorem jest Pomorski Związek Żeglarski, zapraszamy do bezpłatnych rejsów jachtami „Copernicus” i „Kneź”.

obraz nr 1

W tym roku mija 40 lat od kiedy „Coepernicus”, jacht należący do Yach Klubu Stal Gdynia, wziął udział w słynnych załogowych regatach dookoła świata Whitbread Round The World Race (znanych dzisiaj jako Volvo Ocean Race), wciąż pozostających najbardziej prestiżowym wyścigiem żeglarskim tego rodzaju na ziemi.

Z kolei YACHT KLUB POLSKI GDYNIA, do którego należy „Kneź”, obchodzi w tym roku jubileusz 90-lecia swojego istnienia.

Z tych okazji, oba kluby, wspólnie z Pomorskim Związkiem Żeglarskim zapraszają do skorzystania z bezpłatnych rejsów na obu jednostkach po Zatoce Gdańskiej w dniach 20-29 czerwca w godz. 8 – 17. Każdy rejs trwać będzie 2 godziny, każdy z jachtów zabrać może po 8 pasażerów.

Z oferty skorzystać mogą za darmo wszyscy chętni. Wystarczy tylko zadzwonić do Natalii Majcher pod nr tel. 605-553-413. Zapraszamy!

Rejsy odbywać się będą w ramach, prowadzonego przez Pomorski Związek Żeglarski projektu „Pomorze na morze”. W dotychczasowych dwóch edycjach akcji wzięło udział ponad tysiąc osób. 

www.pozz.org.pl 

Komentarze