Morskie atrakcje Miasta Gdańska

0
2250

Już wkrótce, 17 maja 2014 roku odbędzie kolejne, już jedenaste  Otwarcie Sezonu Wodnego w Gdańsku. Dla wszystkich uczestników i mieszkańców Trójmiasta organizatorzy przygotowali szereg atrakcji w rejonie Targu Rybnego i na Motławie. Organizatorem wydarzenia są Miasto Gdańsk oraz MOSiR w Gdańsku.

Program całodniowej imprezy jest niezwykle bogaty i różnorodny, skierowany zarówno do najmłodszych, jak też starszych. Już od godziny 11 otwarte będzie miasteczko żeglarskie, ze stoiskami tematycznymi przybliżającymi odwiedzającym m.in. zagadnienia związane z turystyką wodną, ratownicze oraz tegoroczne wydarzenia żeglarskie. Przy nabrzeżu Targu Rybnego zacumuje STS Generał Zaruski- jednostka flagowa Miasta Gdańska. Wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z jaj historią, planami na przyszłości jak również ją zwiedzić pod opieką załogi i Kapitana.  

obraz nr 1

Tradycyjnie, imprezę zakończy najbardziej efektowny punkt imprezy, jakim jest parada jachtów i pozostałych jednostek na Motławie, która rozpocznie się o godzinie 15. Z pewnością każdy, kto tego dnia zdecyduje się odwiedzić okolice Targu Rybnego w Gdańsku, znajdzie w tym miejscu coś ciekawego dla siebie.

INFORMACJE DLA ŻEGLARZY I WODNIAKÓW

Więcej informacji o tym wydarzeniu już wkrótce. Zapraszamy!

www.mosir.gda.pl/

 

Komentarze