Konkurs fotograficzny Helly Hansen

0
733

 

Wygraj wyjątkową żeglarską przygodę z ambasadorem Helly Hansen, Thomasem Coville

Co widnieje na Twoim horyzoncie tego lata? Światowa marka żeglarska Helly Hansen zachęca wszystkich do podzielenia się Waszymi ekscytującymi planami na lato, aby zdobyć szansę na wygranie przygody życia z ambasadorem ekstremalnego żeglarstwa morskiego, Thomasem Coville.

Kampania Helly Hansen “Co widnieje na Twoim horyzoncie?” potrwa od 16 maja do 30 czerwca. Uczestnicy będą proszeni o przesłanie swojego ulubionego zdjęcia związanego z  żeglowaniem oraz podzielenie się swoimi planami na lato. Helly Hansen co tydzień przyznawać będzie nagrody w postaci uniwersalnych toreb żeglarskich marki Helly Hansen.

Nagrodą za najlepsze zgłoszenie będzie podróż do Bretanii oraz niezwykła żeglarska przygoda w towarzystwie Thomasa Coville dla dwóch osób. Zwycięzcy spotkają się z Thomasem Coville na pokładzie jego imponującego trójkadłubowca Sobedo Ultim’, tuż przed przygotowaniami do próby ustanowienia nowego rekordu w opłynięciu świata w pojedynkę, która rozpocznie się w październiku 2016 roku.

Marka Helly Hansen narodziła się nad morzem i jest związana z branżą żeglarską od 140 lat. Profesjonaliści i podróżnicy z całego świata, wraz z Thomasem Coville, który tej jesieni ma zamiar zostać najszybszym człowiekiem, któremu udało się opłynąć świat w pojedynkę, polegają na sprzęcie Helly Hansen.

Weź udział: www.hellyhansen.com/whatsonyourhorizon

 

Thomas Coville urodził się 10 maja 1968 roku w Rennes, niedaleko Wybrzeża Atlantyku we Francji i jest jednym z najodważniejszych żeglarzy morskich. Jego trójkadłubowiec (trimaran) Sobedo Ultim’ mierzy 31 metrów i uznaje się go za jeden z największych na świecie.

Północny Atlantyk zawsze robi wrażenie na żeglarzu. Jako dziecko widziałem szczęście  oczach mojego ojca, kiedy Eric Tabarly wygrał nagrodę OSTAR w 1976 roku. Miałem wtedy zaledwie 8 lat, ale jego emocje bardzo mnie poruszyły. Dzisiaj jestem częścią tej historii” – Thomas Coville

Największe sukcesy Thomasa Coville w pigułce:

  • 7 wypraw dookoła świata – 3 w pojedynkę, 4 wraz z załogą
  • 7 samodzielnych rekordów i 4 rekordy z załogą
  • 9 żeglarskich wypraw wokół Przylądka Horn
  • 15 wypraw transatlantyckich
  • Zwycięzca w regatach Volvo Ocean Race w latach 2011-2012
  • Obrońca Trofeum Juliusza Verne’a w 1997 i 2010 roku
  • Zajęcie drugiego miejsca w „The Transat“ w 2004 roku
  • Zajęcie drugiego miejsca w Transat Jacques Vabre w 2015 roku
  • Zajęcie trzeciego miejsca w Route du Rhum 2006 i 2010 roku
 

O Helly Hansen :

Założona w roku 1877 w Norwegii,  firma Helly Hansen udoskonala swoje kolekcje łącząc skandynawski styl i doświadczenie czerpane z radzenia sobie w najsurowszych warunkach naszej planety. Marka symbolizuje optymalne połączenie efektywności, ochrony i stylu. Ufają jej profesjonaliści zawodowo związani z morzem i górami, którzy dzięki Helly Hansen mogą bezpiecznie pracować i żyć w najtrudniejszych warunkach.Firma ma na koncie długą listę innowacji rynkowych, między innymi pierwszy elastyczny, wodoodporny materiał, który powstał ponad 130 lat temu, pierwszy materiał typu polar stworzony w latach 60. oraz pierwszą linię technicznej bielizny termoaktywnej wykonanej w technologii LIFA® Stay Dry, wprowadzoną na rynek w latach 70.  Wreszcie, jest wynalazca i prekursorem wielokrotnie nagradzanego systemu H2Flow, pozwalającego na regulację temperatury ciała w odzieży technicznej. Helly Hansen jest światowym liderem w produkcji technicznej odzieży żeglarskiej. Odzież narciarską od Helly Hansen nosi ponad 50 tysięcy profesjonalnych narciarzy w ponad 100 ośrodkach i kurortach narciarskich oraz podczas działań górskich prowadzonych na całym świecie, a także krajowe zespoły narciarskie, olimpijczycy i wymagający entuzjaści outdooru. Odzież wierzchnia, sportowa, obuwie sportowe i outdoorowe są sprzedawane w ponad 40 krajach. Aby dowiedzieć się więcej o nowej kolekcji Helly Hansen, zapraszamy na stronę www.hellyhansen.com.

 

Komentarze