IX edycja regat o Puchar Korsarza

0
3285

Rok dwóch 20-tek żeglarsko nas nie rozpieszcza. Półmetek sezonu żeglarskiego za nami, ale większość imprez została wycięta z kalendarza regatowego. Tym bardziej więc warto się spotkać na solidnym treningu kondycyjnym, zaraz po szybkim kółku po Zatoce Gdańskiej.

W imieniu klubu, do którego należę, czyli Polskiego Klubu Morskiego, serdecznie zapraszam Was na regaty o Puchar Korsarza, które obędą się 1 sierpnia 2020r, oczywiście na wodach Zatoki Gdańskiej. 

O Puchar Korarza powalczymy w grupie KWR!

Regaty odbędą się z podziałem na 3 grupy: OPEN, ORC, KWR, jednak o najważniejsze trofeum – przechodni puchar Korsarza, powalczymy w grupie KWR.

Proste zasady, reguły fairplay, gentleman agreement, żadnych zakazów, nakazów, brak ciszy na kanale regat (69), czy kontroli jednostek. Tylko wolność, bo przecież pływamy na swoim i za swoje! 

O jakość biesiady zadba Wasz ulubiony Sklep Żeglarski MARISTO.pl 

Zgłoszenia ruszają w piątek, 31 lipca, o godz. 16.00, oczywiście w Twierdzy Wisłoujście.

Start regat 1 sierpnia 2020.

Zgłoszenia oraz żeglarskie podsumowanie regat odbędzie się tradycyjnie na terenie uroczej Twierdzy Wisłoujście. Wpisowe – 100 pln od jednostki. 

Organizator: Polski Klub Morski & Pomorski Okręgowy Związek Żeglarski

Zapraszamy na naszą stronę na FaceBooku: Regaty o Puchar Korsarza. Głównym źródłem informacji dotyczących regat jest Zawiadomienie o Regatach oraz Instrukcja Żeglugi.

Wstępne zgłoszenia można przesyłać na adres: jacek@sailbook.pl lub telefonicznie +48 601-671-128 (wzór do wypełnienia: formularz zgłoszeniowy).

Komandor Regat
Jacek Zieliński


ZGŁOSZONE JEDNOSTKI:

  1. Pallas
  2. More
  3. Lady Octet
  4. Quick Livener
  5. Passion II
  6. Czarodziejka
  7. Hadar
  8. Zorba
  9. Mirabell

WYNIKI REGAT O PUCHAR KORSARZA 2020

Komentarze