Firma Henri Lloyd zdobyła trzecie miejsce w prestiżowym konkursie Fashion Website Awards

0
604

W ścisłej czołówce stron branży mody

W tym roku konkurs na najlepszą stronę internetową w branży mody, organizowany przez wydawnictwo Promedia, pod patronatem Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbył się już po raz dziesiąty.

– Fashion Website Awards to konkurs, który na stałe wpisał się w kalendarz imprez skierowanych do przedstawicieli branży mody – czytamy na stronie organizatora. – Jego idea spotkała się z dużym zainteresowaniem i uznaniem, o czym świadczy coraz większa liczba stron internetowych zgłaszanych do konkursu.

Jury oceniało m. in. intuicyjność obsługi witryny internetowej, jej czytelność, aktualność, dostępność oraz funkcjonalność. Pod uwagę brano również rozwiązania innowacyjne, wartość merytoryczną, a także estetykę.

Wśród zgłoszonych do konkursu Fashion Website Awards stron internetowych znalazła się witryna firmy Henri Lloyd Polska (www.henrilloyd.pl). Wysoka ocena jaką otrzymała ona od jury, dała jej ostatecznie trzecie miejsce.

Uroczysta ceremonia wręczenia nagród odbyła się podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich. W imieniu firmy nagrodę odebrała Anna Galczewska, menadżer ds. sprzedaży i marketingu spółki Henri Lloyd Polska w Brodnicy.

– Tego typu nagrodę otrzymaliśmy po raz pierwszy – podkreśla Anna Galczewska. – Strona w takim wydaniu funkcjonuje trzy lata. Wcześniej wyglądała troszeczkę inaczej.

Potencjalni klienci odwiedzający witrynę firmy Henri Lloyd mogą na niej znaleźć m. in. najnowsze kolekcje: żeglarskie, mody męskiej i damskiej, a także wyszukiwarkę sklepów, wskazówki dotyczące obsługi klienta oraz historię firmy.

– Nasza strona jest również sklepem internetowym – mówi Anna Galczewska. – Znajdują się na niej regulaminy dotyczące wydawania kart stałego klienta, jak i kart podarunkowych – dodaje menadżer.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.henrilloyd.pl 

Komentarze