Henri Lloyd w Sochaczewie!

0
803

W piątek, 25 października, w malowniczym miasteczku województwa mazowieckiego, światowy producent profesjonalnej odzieży żeglarskiej oraz mody – firma Henri Lloyd otworzy swój pierwszy sklep franczyzowy.

Od pół wieku najsłynniejsi żeglarze korzystają z produktów Henri Lloyd. Cenią w nich praktyczność i niezwykłą solidności wykonania. Marka wyznacza kierunki rozwoju w technologii odzieży żeglarskiej. Każdy nowy produkt, zanim trafi do sprzedaży, testowany jest w najtrudniejszych warunkach przez członków żeglarskich załóg.Nie trzeba być jednak żeglarzem, żeby korzystać z oferty marki HL. W kolekcji mody znajdziemy ubrania dla kobiet i mężczyzn, które doskonale pasują do miejskiego stylu i równocześnie, dzięki swym walorom użytkowym, świetnie sprawdzają się podczas weekendowych wyjazdów i urlopów.

Firma Henri Lloyd cały czas się rozwija i chcąc zwiększyć liczbę punktów sprzedaży swoich wyrobów oraz by być jak najbliżej klienta, postanowiła otworzyć swój pierwszy sklep franczyzowy w Polsce. Powstanie on w malowniczym miasteczku województwa mazowieckiego – w Sochaczewie, przy ul. Warszawskiej 33c. Warto podkreślić, że Sochaczew to w tym roku już drugi nowy sklep HL, po otwartym w marcu salonie firmowym w Szczecinie. Gościem specjalnym podczas uroczystości otwarcia będzie polska aktorka i piosenkarka Izabela Trojanowska, a prywatnie bratanica założyciela firmy Henri Lloyd – Henryka
Strzeleckiego Na klientów, którzy w ten dzień odwiedzą sklep w Sochaczewie, czekać będzie dodatkowa niespodzianka – 20% rabatu na kolekcję casual.
Przypominamy
Otwarcie sklepu franczyzowego HL w Sochaczewie
Gdzie: ul. Warszawska 33c
Kiedy: 25 października, godz. 15.00

Komentarze