CKM Sailing czyli święta na regatowo !

0
555

CKM Sailing to żeglarski konglomerat szalonych żeglarzy regatowych i wszystkiego co napędzane jest przez wiatr. Motorem naszych działań jest pasja, jaka kryje się poskramianiu wody – im szybciej tym lepiej, niebezpieczniej, ale i śmieszniej. Chcemy pokazać jak to się robi w Szczecinie – kozacko, szybko i zabawnie! 
Bawimy się tym!

Ściągamy młodych na jachty! Pokazujemy szaleństwo, jakie kryje się w tym sporcie, odciągamy ich od komputerów, wylogowujemy ich do aktywności na świeżym powietrzu. Nie tylko kitem Polska hardkorowa stoi! 

Jesteśmy przewodnikami po najpiękniejszych wodach Polski, tych wokół Szczecina. Promujemy tą ziemię i wodę. Kto nie zna, niech żałuje. Kto nie zna, ten pozna i to jeszcze jak!

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie coś się dzieje! 
Tam gdzie się pojawiamy zaczyna dziać się wszystko! 

CKM Sailing to nie tylko regaty. Jesteśmy sprawcami ogólnowodnego zamieszania w każdej jego postaci. Podchodzimy do żagli w inny niekonwencjonalny sposób na nowo definiujemy rozrywkę na wodzie. Jest woda jest zabawa!

Media są z nami! Wchodzimy z kamerami na pokłady naszych jachtów i pokazujemy co tam się dzieje od strony bebechów. Nasza ekipa filmowa widziana jest na największych imprezach żeglarskich w kraju! Tworzymy filmy/teledyski, zabierające każdego z Nas w samo centrum najlepszych akcji regatowych! 
Na co dzień prowadzimy też bloga poświęconego ciekawym zdarzeniom w świecie żagla w ogóle i w szczególe. Komentując przymrużamy oko, lekko żartujemy, bądź wprost drzemy łacha. Humor i dystans do siebie to podstawa, a nasze poczucie humoru to marka sama w sobie!

Robimy sobie jaja! Żeglarsko… 

A teraz wstań, wyłącz komputer i idź nad wodę… NATYCHMIAST!

 Za zgodą: https://www.facebook.com/CKMSailing/ 

Komentarze