Zastrzyk adrenaliny w Multikinie!

0
676

Multikino oraz 360stopni zapraszają 23 maja na specjalne pokazy filmu o surfingu „Pogromcy fal” („Waveriders”) oraz produkcji łączącej świat zawodowych walk MMA z surfingiem „Przełamując strach” („Fighting Fear”).

Na wielkim ekranie w Multikinie ponownie extremalne doznania! „Pogromcy fal” to film, którego bohaterem jest George Freeth, irlandzko-hawajski surfer, często określany mianem „ojca nowoczesnego surfingu”. Freeth wskrzesił zapomnianą aktywność, która na nowo podbiła tłumy. Film wychodzi od opowieści o legendzie Freetha i śledzi jego wpływ na kulturowe granice na całym świecie. Pokonywanie na oczach kamery ogromnych, ponad 40-metrowych fal,  jest niezwykłym momentem kulminacyjnym opowieści. Natomiast „Przełamując strach” opowiada o Marku Mathews, który chce być najlepszym surferem oraz o Richiem Vaculiku, który chce być mistrzem MMA. Kiedy wygłupy i imprezy w poszukiwaniu adrenaliny przybierają zły obrót, rozpoczyna się seria dramatycznych wydarzeń, które mogą zagrozić marzeniom bohaterów. Ale dla tej dwójki poddanie się nie wchodzi w grę. Ich niezachwiana przyjaźń daje im odwagę do walki ze swoimi demonami i pokonania leków.

Pokazy filmów odbędą się 23 maja o godzinie 19.00 w 13 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Łódź (Silver Screen), Poznań 51, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie oraz Zabrze.

Uczestnicy pokazów kupując jeden bilet zobaczą obie produkcje. Bilet normalny będzie kosztował 22 zł, a ulgowy dla uczniów i studentów z ważną legitymacją lub z kuponem Facebook jedyne 17 zł. Kupony można pobrać w aplikacji voucherowej na Fan Page Multikino Polska.

 

Organizatorzy: Multikino S.A. oraz Mayfly Sp. z o. o.

Partnerzy i Patroni: Wydawnictwo 360stopni.org, Burn Energy Drink, Fjord Nansen, stopklatka.pl, iplex.pl, Freestyle.pl, SurfMag.pl, Sieplywa.pl, Surfing Polska, Polskie Stowarzyszenie Surfingu, Baltic Place, Budo-shop.pl, FightTube.pl, MMARocks.pl oraz Planeta FM.

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/190575804427658/#!/events/190575804427658/

Pobierz vouchery zniżkowe: https://www.facebook.com/home.php#!/MultikinoPolska/app_208135049287110

Szczegółu oraz bilety online: www.multikino.pl

 

O filmie „Przełamując strach” („Fighting Fear”)

Czas trwania: 85 min.

Reżyseria: Macario De Souza

Obsada: Mark Mathews, Mick Fanning, Richie Vaculik, Joel Edgerton (narracja)

Język: angielski

Napisy: polskie

Zwiastun: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dnBVRVIS6mw

Oficjalna strona filmu: http://fightingfearthefilm.com/

 

O filmie „Pogromcy fal” („Waveriders”)

Czas trwania: 75 min.

Reżyseria: Joel Conroy

Obsada: Kelly Slater, Richard Fitzgerald, Gabe Davies, Chris Malloy,  Keith Malloy, Cillian Murphy (narracja)

Język: angielski

Napisy: polskie

Zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=zQjaXE7oqAs

Oficjalna strona filmu:  http://www.waveridersthefilm.com/

 

***

Informacje o spółce Multikino:

Multikino jest pierwszym operatorem, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu Multikino wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Grupa prowadzi działalność w segmencie kinowym i dystrybucji filmów. Multikino jest operatorem 28 kin w 22 miastach Polski z łączną liczbą 231 ekranów i 50 340 miejscami. W sierpniu 2007 r. Multikino otworzyło wyjątkowe kino w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 777 osób, wyposażonej w projektory cyfrowe Barco DP 4K, fenomenalny system dźwięku Martin Audio i największy w Europie ekran przystosowany do projekcji cyfrowej (prawie 300 m2). W sierpniu 2010 roku Grupa otworzyła pierwsze kino za granicą w Rydze (8 ekranów i 1620 miejsc), a we wrześniu w Wilnie (7 ekranów i 1547 miejsca). Multikino to więcej niż kino! To największe premiery filmowe oraz koncerty, maratony, transmisje sportowe, Opery HD, Kino na obcasach, Multibabykino i wiele więcej. Multikino to także oryginalna sieć kawiarni Cavablanca Cinema Cafe. Od lat Multikino jest partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce w tym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Multikino jest w gronie światowych liderów kinowej cyfryzacji, dzięki wyposażeniu sal kinowych w projektory cyfrowe Dolby 3D Digital Cinema. Sieć z powodzeniem prezentuje w technologii 3D: filmy, koncerty, wydarzenia sportowe, opery oraz balet. Multikino jest liderem cyfryzacji w Europie czyli technologicznego i jakościowego przełomu w branży kinowej.

Informacje o spółce Mayflay:

Dystrybutor filmowy z 10-letnią tradycją wyrosły z rozpowszechniania klasyki filmowej. Obecnie rozporządza prawami do dzieł w 5 seriach wydawniczych.

Informacje o serii 360˚ – człowiek na krawędzi:

Seria wydawnicza książkowo-filmowa (www.360stopni.org), w ramach której od 2008 roku organizowane są festiwale, przeglądy, spotkania i premiery wydarzeń poświęconych sportom ekstremalnym. Jako część serii w 2012 i 2013 roku na ekrany kin sieci Multikino trafiły takie filmy jak: ”Jazda na krawędzi 3D”, „Najszybszy”, „Wszystko Co mogę”, „Jeremy Jones: Jeszcze Dalej” czy „The Doctor, The Tornado and The Kentucky Kid”.

Komentarze