Zakupy w Henri Lloyd z Avanti

0
993

Już w najbliższy  piątek gazeta Avanti zaprasza swoich czytelników na zakupy podczas weekendu promocji – „Dni zniżek z miesięcznikiem Avanti”.

W najnowszym numerze Avanti (06/2013) można znaleźć kupony rabatowe na zakupy m.in. odzieży i wszelkiego rodzaju dodatków z najnowszych kolekcji znanych marek. Wśród nich znalazła się również Henri Lloyd.

Klienci, którzy przyjdą na zakupy 7-9 czerwca do salonów HL (w Brodnicy 7 i 10 czerwca) z kuponem wyciętym z miesięcznika Avanti, otrzymają 30 % zniżki na produkty z kolekcji fashion oraz żeglarskiej. Co w niej można znaleźć? Panie mają do wyboru m. in. wygodne, przewiewne t-shirty, stroje kąpielowe, bikini, bawełniane sukienki oraz modne swetry na każdą okazję. Henri Lloyd przygotował również bogatą ofertę dla Panów, m. in.  klasycznych koszulek polo, bluz rugby oraz stylowych i swobodnych swetrów. Warto dodać, że część kolekcji jest opatrzona jubileuszowym logiem z okazji 50-lecia firmy.

Nowością w 2013 r. jest seria Fast-Dri Silver. Jest to odzież z technologią uwalniającą stopniowo jony srebra i antybakteryjnym systemem zapobiegającym wydzielaniu się przykrego zapachu potu. Jest to połączenie wysoce oddychających właściwości z klasycznym wyglądem. Odzież ta zapewnia również ochronę przed promieniami UV.

Na chłodne i deszczowe dni można będzie kupić wspaniałe, oddychające kurtki.

Zapraszamy do sklepów Henri Lloyda w: Brodnicy (ul. Mazurska 9), Gdyni (C.H. KLIF Al. Zwycięstwa 256), Toruniu (PDT, ul. Rynek Staromiejski 36/38), Poznaniu (C.H. Stary Browar, ul. Półwiejska 42), Krakowie ( Galeria Kazimierz, ul. Podgórska 34), Wrocławiu (D.H. RENOMA, ul. Świdnicka 40), Warszawie (C.H. Panorama Al. Witosa 31) i Szczecinie ( Marina’Club, ul. Przestrzenna 11).

 

 

Komentarze