Black Friday w Henri Lloyd trwa cały weekend!

0
742

 

Robiąc zakupy w najbliższy weekend (25-27.11) w Henri Lloyd będzie można skorzystać z lawiny promocji. Wartość rabatu będzie rosła wraz z ilością zakupionych produktów!

 

Już w piątek (25 listopada) w Polsce obchodzimy Black Friday, czyli dzień największego szaleństwa zakupów w roku! Niesamowite promocje będą czekały na nas praktycznie na każdym rogu. Wśród marek, które włączyły się w akcję jest także Henri Lloyd, który oprócz zniżek, przygotował dla swoich klientów dodatkową niespodziankę – Black Friday w Henri Lloyd będzie trwał nie jeden dzień, a cały weekend! Będziecie mieli aż trzy dni na skorzystanie z niebywałych promocji!

 

 

Na czym będzie polegał Black Friday w Henri Lloyd? Akcją objęta zostanie najnowsza kolekcji mody*. Na pierwszy produkt klienci dostaną 20% rabatu, na drugi – 30%, a na trzeci i każdy kolejny – 40%!** W kolekcji jesień-zima 2016 HL znajdziemy m.in: kurtki, swetry, bluzki, t-shirty, spodnie, sukienki i całą gamę różnych akcesoriów. Oznacza to, że nie tylko możemy uzupełnić swoją szafę wysokiej jakości produktami w atrakcyjnych cenach, ale również zrobić już świąteczne zakupy. Na pewno w salonach Henri Lloyd znajdziecie mnóstwo pomysłów na gwiazdkowe prezenty.

 

Zapraszamy!

 

Data rozpoczęcia akcji: 25.11.2016

Data zakończenia akcji: 27.11.2016

 

Adresy salonów Henri Lloyd:

Brodnica, Mazurska 9,

Gdynia, C.H. Klif, Al. Zwycięstwa 256,

Kraków, Galeria Kazimierz, Podgórska 34,

Warszawa, MODO, ul. Łopuszańska 22

Poznań, Galeria Malta, ul. Maltańska 1

Toruń, PDT, Rynek Staromiejski 36/38,

Wrocław, D.H. Renoma, Świdnicka 40,

Szczecin, ul. Przestrzenna 11

Sochaczew, ul. Warszawska 33c

 

* Akcja dotyczy tylko kolekcji AW16 i nie łączy się z rabatami z KSK

** Rabaty będą przyznawane wg zależności cenowej- na najdroższy 20%, a na najtańszy 40%

Komentarze