Zaciągnij się na regaty!

0
553

Trwa nabór na oficerów i wolontariuszy podczas regat wielkich żaglowców The Tall Ships Races 2013. Rejestrować można się na: www.tallships.szczecin.eu

Do mieszkańców Szczecina, którzy są najlepszymi ambasadorami wydarzenia, trafiło ok. 25 tysięcy kalendarzy zapowiadających przyszłoroczny finał TTSR 2013. Na hali SDS zawisły dwa potężne banery informujące o wydarzeniu. Celem działań promocyjnych realizowanych w 2012 roku było przede wszystkim przypomnienie o wydarzeniu mieszkańcom, tak aby to oni zapraszali do Szczecina gości. 
Wielkie żeglarskie święto po sześciu latach wróci do naszego miasta 3-6 sierpnia 2013 roku. Szczecin ma wówczas odwiedzić ok. 120 żaglowców i jachtów, a wraz z nimi tysiące żeglarzy i setki tysięcy turystów.

Od dziś (21.12.2012 r.) można także zgłaszać się do udziału w samych regatach. Szczecin ogłosił nabór na wolontariuszy: oficerów łącznikowych oraz osoby obsługujące wydarzenie. Osoby chcące przeżyć niezapomnianą przygodę muszą mieć w momencie składania aplikacji ukończone 21 lat w przypadku oficerów łącznikowych i 18 lat w przypadku osób obsługujących wydarzenie. Miasto przewidziało łącznie 250 miejsc:  200 dla oficerów łącznikowych oraz 50 dla osób obsługujących imprezę. Zgłoszenia będą przyjmowane do 28 lutego 2013 roku. Więcej o rekrutacji na stronie:  www.tallships.szczecin.eu

Miasto udostępnia również logo The Tall Ships Races 2013 do wykorzystania komercyjnego bądź niekomercyjnego. Licencja lub sublicencja uprawnia m.in. do umieszczania znaku towarowego na produktach czy dokumentach oraz wprowadzania tak oznaczonych towarów do obrotu, ich imporcie lub eksporcie. Więcej informacji oraz sposób składania wniosku znajduje się na stronie http://www.szczecin.eu/o-szczecinie/komercyjne-udostepnienie-znaku .
Drugi szczeciński finał regat, który odbędzie się w Szczecinie w dniach 3-6 sierpnia 2013 roku, przedłużony zostanie o VI Międzynarodowy Festiwal Sztucznych Ogni PYROMAGIC 2013 i festiwal muzyki elektronicznej Szczecin Music Live 2013. Podczas imprezy odbędzie się także tradycyjna parada załóg, która przejdzie ulicami miasta.

Biuro Komunikacji Społecznej i Marketingowej UM

Źródło: http://morzaioceany.pl

Komentarze