Wystawa zdjęć z Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta

0
685

 

W dniach od 19 sierpnia do 4 września w Centrum Handlowym Klif Gdynia można podziwiać wystawę fotografii wykonanych podczas minionych edycji Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta.  

Dokumentowanie regatowych zmagań to trudna sztuka i wymagające zadanie dla każdego fotografa. Nieliczni autorzy specjalizujący się w tej dziedzinie potrafią uchwycić wszystko to, co w żeglarstwie najpiękniejsze – emocje zawodników, zatrzymane w kadrze jednostki, walkę z żywiołem i wyjątkową atmosferę sportowej rywalizacji, która towarzyszy tego typu wydarzeniom.

 

Przykłady fotografii żeglarskiej najwyższej próby można podziwiać do 4 września w Centrum Handlowym Klif w Gdyni, gdzie trwa wystawa zdjęć z Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta. To wyjątkowe wydarzenie realizowane od 2013 roku w ostatni weekend maja dla wielu stanowi nieoficjalne otwarcie sezonu na Zatoce Gdańskiej. Potencjał imprezy tkwi w synergii – połączeniu sił i energii trzech miast-gospodarzy: Gdańska, Gdyni i Sopotu. Tegoroczna edycja regat zgromadziła na wodzie prawie sto załóg z całej Polski.

Wszyscy miłośnicy żeglarstwa i fotografii powinni odwiedzić Centrum Handlowe Klif Gdynia i zobaczyć wystawę zdjęć wykonanych przez fotografów: Roberta Hajduka, Rafała Baranowskiego i Jacka Balka.

 

19.08-4.09.2016, Centrum Handlowe Klif Gdynia, al. Zwycięstwa 256, 81-525 Gdynia, I piętro

Partnerzy wystawy: Centrum Handlowe Klif Gdynia, Mionetto, Audi Centrum Gdańsk, Premium Yachting, Prestiż, W Ślizgu

 

 

 

Komentarze