Wygraj niezapomnianą przygodę podczas wyścigu katamaranów w Rzymie!

0
745

 

Helly Hansen zaprasza miłośników żeglarstwa z Polski do udziału w konkursie #joinourcrew, gdzie możemy wygrać niezapomnianą wyprawę VIP dla dwóch osób na Bullitt GC32 Racing Team Tour do Rzymu oraz zestaw nagród o wartości 1000 euro od marki Helly Hansen.

 

 

Światowa marka odzieży żeglarskiej – Helly Hansen, została ogłoszona oficjalnym partnerem, Bullitt GC32 Racing Team Tour 2015Bullitt GC32 Racing Team Tour.

Z tej okazji marka ogłasza konkurs gdzie do wygrania jest ekskluzywna wyprawa VIP dla dwóch osób do Rzymu podczas włoskiego etapu wyścigu Bullitt GC32 Racing Team Tour 2015 (28-30 sierpnia) w ramach kampanii #JoinOurCrew Helly Hansen.

Bądź szczęśliwym zwycięzcą i wygraj niezapomnianą szansę podróży VIP dla dwóch osób do Rzymu gdzie będziesz mógł cieszyć się niezapomnianym widowiskiem katamaranów podczas Pucharu Świata.

Bez względu na to czy uprawiasz, żeglarstwo dalekomorskie, śródlądowe czy morskie żeglarstwo turystyczne.  Helly Hansen chce wiedzieć, co kochasz w tym co robisz. Aby wziąć udział w konkursie, wejdź na stronę z polskim opisem zasad konkursu www.hellyhansen.com/joinourcrew i prześlij zdjęcie wraz z krótkim opisem, co lubisz robić w swojej dziedzinie żeglarstwa.

Konkurs #JoinOurCrew potrwa od 29 maja do 27 lipca. Co tydzień, w trakcie konkursu mamy do rozdania stylowe torby Duffel Bag 2.

HH Duffel 2 50L.

 

W tym roku, drużyny GC32 Racing Team Tour będa rywalizowac w pięciu miejscach w Europie: Jezioro Traun w Austrii, Cowes w Wielkiej Brytanii, Kiel w Niemczech, Rzym Fiumicino, Włochy oraz w Marsylii. Ich łodzie wyścigowe moga rozwinąć prędkość 30 węzłów, tym samym zapewniając niezapomniane wydarzenie dla widzów jak i załóg.

 

Aby uzyskac więcej informacji na temat Helly Hansen zapraszamy na www.hellyhansen.com.

Aby uzyskac więcej informacji na temat Bullitt GC32 Racing Team Tour,  zapraszamy na
www.gc32racing.com

 

O FIRMIE HELLY HANSEN

Założona w roku 1877, w Norwegii firma Helly Hansen rozwija swoje kolekcje łącząc skandynawski styl i doświadczenie czerpane z radzenia sobie w najsurowszych warunkach naszej planety. Marka symbolizuje optymalne połączenie efektywności, ochrony i stylu. Marce ufają profesjonaliści zawodowo związani z morzem i górami – dzięki jej kolekcji mogą bezpiecznie pracować i żyć w najtrudniejszych warunkach

Firma ma na koncie długą listę innowacji rynkowych, między innymi pierwszy elastyczny, wodoodporny materiał ponad 130 lat temu, stworzyła pierwszy materiał typu polar w latach 60., a w latach 70. wprowadziła na rynek pierwszą linię technicznej bielizny termoaktywnej wykonanej w technologii LIFA® Stay Dry. Wreszcie jest wynalazca i prekursorem wielokrotnie nagradzanego systemu H2Flow pozwalającego na regulację temperatury ciała w odzieży technicznej. Dziś Helly Hansen jest oficjalnym partnerem ponad 60 ośrodków narciarskich i organizacji przewodników górskich. Dostarcza odzież i obuwie ponad 33 tysiącom ludzi zawodowo związanych z górami.

Kolekcje Helly Hansen wybierają narodowe reprezentacje sportowców, olimpijczycy i ceniący najlepszą, jakość entuzjaści sportów outdoorowych.

 Górskiej. Odzież wierzchnią, bieliznę termoaktywną, ubrania sportowe oraz obuwie Helly Hansen sprzedawane są w ponad 40 krajach. Więcej informacji o najnowszej kolekcji Helly Hansen można znaleźć pod adresem www.hellyhansen.com.

Komentarze