„Wszystko co mogę”, pokaz przedpremierowy

0
555

 We wtorek, 18 grudnia br., zapraszamy na pokaz specjalny najlepszego filmu narciarskiego ostatnich lat: All I Can – Wszystko Co Mogę.

All I Can – Wszystko co mogę to wspaniały, zachwycający esej, który porównuje wyzwania wysokogórskiego narciarstwa do wyzwań globalnych zmian klimatu. Zdjęcia były realizowane na 6 kontynentach, w przeciągu 2 lat. Najlepsi na świecie narciarze dostarczają inspirujących spektakli, podczas gdy wyjątkowa strona wizualna rozwija wizję świata przyrody. Twórcy filmu zabierają nas w podróż przezm.in. majestatyczne szczyty pustyni Maroka, lodowate fiordy Grenlandii, kratery wulkanów Chile, spine walls Alaski.

Przyłącz się do rewolucji i doświadcz jednego z najbardziej spektakularnych, urzekających i prowokujących do myślenia filmów sportowych.

Pokaz odbędzie się 18 grudnia o 20:00 w 18 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Łódź (Silver Screen), Poznań 51, Poznań Malta, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż, Zabrze.

Bilety do nabycia w kasie kina oraz na stronie Multikina w cenie 15 pln.

Czas trwania: 76 min
Produkcja: 2011, USA
Reżyseria: Dave Mossop i Eric Crosland

Występują: Mark Abma, Greg Hill, JP Auclair, Eric Hjorleifson, Ingrid Backstrom, Shannon Kernahan, Chris Rubens, James Heim, Callum Pettit, Mike Douglas, Kye Petersen, Rory Bushfield, John Collison, Lynsey Dyer, Ian McIntosh, Chad Sayers, Matty Richard, Dana Flahr, Cody Barnhill

 Dystrybutor filmu na terenie polski: Mayfly Sp. z o.o.

Strona filmu: http://www.sherpacinema.com/theatre/allican 
Oficjalny zwiastun: http://vimeo.com/16442800

 Organizator: Agencja Reklamowa czART Sp. z o.o. oraz Multikino S.A. 

Partnerzy strategiczni: Tatry Mountain Resorts, Wysokie Tatry – Góry Wrażeń, Jasna – Niskie Tatry, Tatralandia – Przygoda i Zabawa 
Patroni: Onet., Freestyle.pl, Ski2die.pl, 360stopni.orgoff.sport.pl

 

Szczegóły na www.multikino.pl.

 

Informacje o spółce Mayfly:

Dystrybutor filmowy z 10-letnią tradycją wyrosły z rozpowszechniania klasyki filmowej. Obecnie rozporządza prawami do dzieł w 5 seriach wydawniczych.

 Informacje o spółce Multikino:

Multikino jest pierwszym operatorem, który w 1998 roku uruchomił w  Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Grupa prowadzi działalność w  segmencie kinowym i dystrybucji filmów. Multikino jest operatorem 26  kin w 20 miastach Polski z łączną liczbą 223 ekranów i 48 580 miejsc. Multikino to także oryginalna sieć kawiarni Cavablanca Cinema Cafe.

 Informacja o Tatry Mountain Resorts a.s.

Tatry Mountain Resorts to lider w branży turystycznej na Słowacji, który posiada i prowadzi bardzo atrakcyjne hotele i ośrodki  narciarskie w Niskich i Wysokich Tatrach.

Komentarze