Szał promocji w Henri Lloyd!

0
512

Nawet o połowę tańsze produkty firmy Henri Lloyd – to możliwe? Jak najbardziej! Akcja promocyjna „Wiosna za pół ceny” rozpocznie się w salonach HL już w najbliższy piątek.

Sieć sklepów Henri Lloyd zaprasza w dniach 26-28 kwietnia na promocję wiosennej kolekcji. Rabat będzie sięgał nawet do -50% na wybrane produkty!
Od pół wieku w odzież firmy Henri Lloyd ubierają się najsłynniejsi żeglarze na świecie, ale także kierowcy formuły 1, olimpijczycy oraz aktorzy. Firmę stworzył Polak Henryk Strzelecki wraz z Angusem Lloydem w 1963 r., w angielskim Manchester. Dzięki innowacyjnemu podejściu w produkcji odzieży żeglarskiej osiągnęli ogromny sukces. Od lat ’80 firma Henri Lloyd kojarzona jest także z odzieżą casual. Obecnie wyroby z logo HL są synonimem nowoczesności i niezawodności. To prestiż, najwyższa jakość i światowy szyk.

Akcja promocyjna organizowana przez Henri Lloyd to niecodzienna okazja zakupienia odzieży najwyższej jakości, w bardzo atrakcyjnych cenach.
Zapraszamy do sklepów Henri Lloyda w: Gdyni (C.H. KLIF Al. Zwycięstwa 256), Toruniu (PDT, Rynek Staromiejski 36/38), Poznaniu (C.H. Stary Browar, Półwiejska 42), Krakowie (Podgórska 34), Wrocławiu (D.H. RENOMA, Świdnicka 40), Warszawie (C.H. Panorama Al. Witosa 31) i Szczecinie ( Marina’Club, ul. Przestrzenna 11).

Komentarze