Sunreef Yachts przedstawia dwie odsłony modelu 40 Open Sunreef Power

0
194
LUKSUSOWY CRUISER / NOWOCZESNY WODOLOT

Specjalnością Sunreef Yachts od lat są duże luksusowe wielokadłubowce. Obecnie, stocznia poszerza swą ofertę o kompaktowy, dynamiczny day cruiser. Projekt znajduję się w budowie i zademonstrowany zostanie oficjalnie w ciągu najbliższych miesięcy.

 


 

40 Open Sunreef Power w wersji z kadłubem ślizgowym

Model z pewnością wprowadzi sporo zamieszania na rynku sportowych jednostek rekreacyjnych. Jest większy, stabilniejszy i szybszy od swych rywali. O jego sile stanowi także możliwość personalizacji. Oto 40 Open Sunreef Power.

 


 

40 Open Sunreef Power wyposażony w system płatów nośnych

Zastosowanie dwukadłubowej struktury do projektu łodzi rekreacyjnej pozwoliło nie tylko otrzymać niesamowitą przestrzeń wypoczynkową, ale i zapewnić wyjątkową stabilność przy dużych prędkościach. Naturalnie wyważony 40 Open Sunreef Power nie wymaga systemów stabilizujących. Ta innowacyjna jednostka oferowana będzie w wersji ślizgowej i jako wodolot.

 


 

Boczne platformy rufowe poszerzają przestrzeń wypoczynkową jednostki

40 Open Sunreef Power wyposażyć można w stacjonarny napęd od 2×425 KM do 2×1100 KM zyskując tym samym imponujące osiągi i maksymalną prędkość przekraczającą 60 węzłów. Wersja 40 Open Sunreef Power H, wyposażona w system płatów nośnych, proponowana będzie w rozmaitych konfiguracjach napędu zaburtowego o mocy od 2×627 KM do 4×400 KM.

 


 

W dziobowej części jednostki zaaranżować można komfortową kabinę

Gdy jednostka przekroczy próg 25 węzłów, płaty wynoszą kadłub ponad powierzchnię wody. W rezultacie, 40 Open Sunreef Power H może przemieszczać się ponad falami przy prędkości dochodzącej do 60 węzłów. Dodatkową zaletą redukcji oporu falowego do minimum jest zdecydowanie niski poziom zużycia paliwa oraz daleki zasięg.

 


 

Dziobowa część wypoczynkowa

Dziobowa część jachtu świetnie wykorzystuje szerokość jednostki. W strefie tej mogą znaleźć się komfortowe siedziska i modułowy stół. W zależności od życzenia Właściciela ta część pokładu może też zostać zagospodarowana jako duża kabina, idealna do całonocnych podróży. Obszerna przestrzeń mieści się również w kadłubach poniżej pokładu głównego, gdzie wedle uznania zaprojektować można łazienkę, dodatkową kabinę bądź schowek. Systemy audio-video, indywidualny dobór sprzętu, rodzaju tapicerki, czy nowe rozwiązania aranżacyjne – 40 Open Sunreef Power daje szerokie pole do personalizacji.  

40 Open Sunreef Power z kadłubem ślizgowym zaprezentowany zostanie w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Komentarze