Sunreef Yachts przedstawia dwie odsłony modelu 40 Open Sunreef Power

0
1248
LUKSUSOWY CRUISER / NOWOCZESNY WODOLOT

Specjalnością Sunreef Yachts od lat są duże luksusowe wielokadłubowce. Obecnie, stocznia poszerza swą ofertę o kompaktowy, dynamiczny day cruiser. Projekt znajduję się w budowie i zademonstrowany zostanie oficjalnie w ciągu najbliższych miesięcy.

 

obraz nr 1

 

40 Open Sunreef Power w wersji z kadłubem ślizgowym

Model z pewnością wprowadzi sporo zamieszania na rynku sportowych jednostek rekreacyjnych. Jest większy, stabilniejszy i szybszy od swych rywali. O jego sile stanowi także możliwość personalizacji. Oto 40 Open Sunreef Power.

 

obraz nr 2

 

40 Open Sunreef Power wyposażony w system płatów nośnych

Zastosowanie dwukadłubowej struktury do projektu łodzi rekreacyjnej pozwoliło nie tylko otrzymać niesamowitą przestrzeń wypoczynkową, ale i zapewnić wyjątkową stabilność przy dużych prędkościach. Naturalnie wyważony 40 Open Sunreef Power nie wymaga systemów stabilizujących. Ta innowacyjna jednostka oferowana będzie w wersji ślizgowej i jako wodolot.

 

obraz nr 3

 

Boczne platformy rufowe poszerzają przestrzeń wypoczynkową jednostki

40 Open Sunreef Power wyposażyć można w stacjonarny napęd od 2×425 KM do 2×1100 KM zyskując tym samym imponujące osiągi i maksymalną prędkość przekraczającą 60 węzłów. Wersja 40 Open Sunreef Power H, wyposażona w system płatów nośnych, proponowana będzie w rozmaitych konfiguracjach napędu zaburtowego o mocy od 2×627 KM do 4×400 KM.

 

obraz nr 4

 

W dziobowej części jednostki zaaranżować można komfortową kabinę

Gdy jednostka przekroczy próg 25 węzłów, płaty wynoszą kadłub ponad powierzchnię wody. W rezultacie, 40 Open Sunreef Power H może przemieszczać się ponad falami przy prędkości dochodzącej do 60 węzłów. Dodatkową zaletą redukcji oporu falowego do minimum jest zdecydowanie niski poziom zużycia paliwa oraz daleki zasięg.

 

obraz nr 5

 

Dziobowa część wypoczynkowa

Dziobowa część jachtu świetnie wykorzystuje szerokość jednostki. W strefie tej mogą znaleźć się komfortowe siedziska i modułowy stół. W zależności od życzenia Właściciela ta część pokładu może też zostać zagospodarowana jako duża kabina, idealna do całonocnych podróży. Obszerna przestrzeń mieści się również w kadłubach poniżej pokładu głównego, gdzie wedle uznania zaprojektować można łazienkę, dodatkową kabinę bądź schowek. Systemy audio-video, indywidualny dobór sprzętu, rodzaju tapicerki, czy nowe rozwiązania aranżacyjne – 40 Open Sunreef Power daje szerokie pole do personalizacji.  

40 Open Sunreef Power z kadłubem ślizgowym zaprezentowany zostanie w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Komentarze