Pierwszy jacht z linii Sunreef Supreme 68 oficjalnie przekazany właścicielom podczas targów Singapore Yacht Show

0
959

 

Sunreef Yachts z dumą informuje, że w trakcie tegorocznej edycji Singapore Yacht Show(7-10 kwietnia), stocznia zaprezentowała jacht z serii Sunreef Supreme 68 o nazwie Eagle Wings. To pierwszy zwodowany katamaran z tej rewolucyjnej linii.

 

Architektura jachtów Sunreef Supreme na nowo definiuje sposób, w jaki do tej pory projektowano wielokadłubowce. Nowy, bezkompromisowy koncept nadbudowy pozwolił na zrównanie poziomów salonu i pokładu głównego. W rezultacie, Sunreef Supreme uzyskał rozległy, przeszklony na całą wysokość salon – harmonijną, otwartą powierzchnię łączącą się bezpośrednio z kokpitem i dającą dostęp do pokładu poprzez rozsuwane drzwi po obu stronach jachtu. Zewnętrzna i wewnętrzna przestrzeń łodzi łączą się w jedną panoramiczną platformę, stworzoną do wypoczynku i cieszenia się czasem na wodach całego świata. Wszystkie jednostki z linii Sunreef Supreme zostaną wyposażone w garaż rufowy, który pomieści zarówno pontony, jet ski jak również sprzęt do nurkowania i żagle. Drzwi garażu, po otwarciu, zrównują się z tylnymi platformami jachtu tworząc tym samym dodatkową przestrzeń wypoczynkową. Jachty Sunreef Supreme będzie można w pełni spersonalizować pod względem rozkładu kabin i ich wykończenia.

 

Jako że regionalny popyt na duże, luksusowe łodzie wielokadłubowe stale rośnie, firma Sunreef Yachts podpisała umowę przedstawicielską na Singapur z agencją Yachting Lifestyle Pte Ltd.– wkrótce po sfinalizowaniu kontraktu na jednostkę Eagle Wings.

 

Dotychczas stocznia Sunreef Yachts podpisała 5 kontraktów na sprzedaż Sunreef Supreme68 (3 jednostki żaglowe i 2 modele motorowe). W kolejnych miesiącach zostaną zaprezentowane również inne rozmiarowo koncepty z serii Supreme.

*Pełna sesja zdjęciowa Sunreef Supreme 68 Eagle Wings będzie dostępna wkrótce.

Komentarze