Sunreef Yachts celebruje dziesięciolecie firmy w Cannes

0
869

Jak co roku, stocznia jachtowa Sunreef Yachts wystawiła swoje premierowe jednostki podczas prestiżowych targów jachtowych w Cannes na francuskim Wybrzeżu Lazurowym. Tegoroczna edycja targów była dla stoczni niezwykle wyjątkowa gdyż zamknęła pomyślnie pierwsze dziesięciolecie jej istnienia. Z tej właśnie okazji zorganizowane zostało huczne przyjęcie urodzinowe w malowniczej marinie festiwalowej w obecności czterech premierowo zaprezentowanych jachtów: EWHALA, SKYLARK, HOUBARA i ANINI.

14 września odbyła się uroczystość urodzinowa, na której gościem honorowym był sam Prezydent Lech Wałęsa, legendarny przywódca walki o demokrację, pierwszy Prezydent Polski wybrany w wyborach powszechnych, Laureat Pokojowej Nagrody Nobla. Lech Wałęsa to dla wielu symbol przemian w Polsce w latach 1980/90 i osoba przez lata związana ze Stocznią Gdańską, na terenie której mieści się obecnie Sunreef Yachts. Lech Wałęsa jest również jednym z najznamienitszych obywateli Gdańska, miasta, z którym stocznia związała się biznesowo i emocjonalnie od dziesięciu już lat. Dlatego też, obecność tak wyjątkowej postaci była dla jej założyciela Francisa Lapp’a, zespołu Sunreef Yachts i świętujących z nim właścicieli jachtów i przyjaciół marki, wielkim przeżyciem.

Urodziny Sunreef Yachts uświetnił również nocny pokaz najnowszej kolekcji LA MANIA Wiosna/Lato 2013. 20 najpiękniejszych kreacji zostało zaprezentowanych podczas pokazu na jachcie ANINI w obecności gości specjalnych i mediów. Sunreef Yachts i LA MANIA wspólnie pracują nad promocją polskiego luksusu na świecie. Francis Lapp, założyciel i prezes stoczni Sunreef potwierdza: „ Jestem zachwycony współpracą z tak energetyzującą marką jak LA MANIA i cieszę się, że możemy z pełną dumą promować wspólnie najwyższej klasy jakość i luksus MADE IN POLAND”.

W sierpniu br., stocznia Sunreef Yachts użyczyła LA MANII jachtu motorowego 70 Sunreef Power DAMRAK II do sesji zdjęciowej promującej nową kolekcję na Południu Francji, a 12 września wzięła udział w najnowszym pokazie mody w Warszawie jako partner strategiczny marki.

www.sunreef-yachts.com

Komentarze