RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW NA WINDSURFING NA NARODOWYM!

0
671

PIERWSZEGO KWIETNIA, W SAMO POŁUDNIE, ROZPOCZYNAMY SPRZEDAŻ BILETÓW NA HALOWY PUCHAR ŚWIATA W WINDSURFINGU 2014.

Najtańsze wejściówki będzie można kupić już za 40 zł. Zawody rozgrywane w ramach prestiżowego cyklu PWA World Tour, odbędą się na Stadionie Narodowym pomiędzy 5 a 7 września 2014 roku.

To pierwsza i ostatnia taka możliwość! Uruchamiamy sprzedaż biletów na Halowy Puchar Świata PWA w Warszawie. Pierwsza pula to dwudniowe karnety na Windsurfing na Narodowym. Cena za 48h sportowych wrażeń – 130 zł. Karnet to nie tylko gwarancja emocji, to też możliwość wyboru najlepszych miejsc, w najlepszych sektorach na trybunach Stadionu Narodowego.

Jednocześnie uruchamiamy sprzedaż dwudniowych karnetów VIP. To wydatek rzędu 699 zł. W cenie, poza miejscami w lożach VIP, zapewniamy pełny catering, atrakcyjne upominki oraz spotkania z zawodnikami.

Bilety możesz kupić tu: www.windsurfing2014.pl i www.stadionnarodowy.org.pl

Wejściówki będą również sprzedawane w wiosce windsurfingowej podczas 26 Targów Wiatr i Woda, które w dniach 3-6.04.2014 odbywają się na Stadionie Narodowym.

Liczba karnetów w obu kategoriach jest ograniczona. Po wyczerpaniu zapasów uruchomimy kolejną transzę. Tym razem to bilety pojedyncze. Na pierwszy dzień – treningów i eliminacji, będą kosztować 50 zł. Drugiego dnia zawodów, w zależności od sektora, wejdziemy na trybuny płacąc od 50 do 100 zł. Wówczas na Stadionie Narodowym zostanie rozegranych pięć finałów w trzech różnych konkurencjach. Trzeci dzień, dzień rodzinny, jest zdecydowanie najtańszy. Bilety ulgowe kosztują od 20 do 35 zł. Cena normalnych waha się od 40 do 70 zł.

Pomiędzy 5 a 7 września na płycie Stadionu Narodowego wyrośnie gigantyczny basen. Długi na 90 i szeroki na 33m. Wypełnianie go trzema tysiącami metrów sześciennych wody potrwa ponad dwa dni – ok. 50 godzin. Po jednej ze stron zbiornika, na całej długości, zostanie ustawionych ponad 30 olbrzymich wiatraków. Każdy o mocy dobrej klasy Harleya Davidsona. Wytworzą sztuczny wiatr wiejący z prędkością bliską 70 km/h. W zawodach weźmie udział elita windsurferów na świecie. Swój udział zapowiada cała czołówka rankingu PWA.

obraz nr 1

LEGENDA DO MAPKI:

1.Sektory czerwone – karnety VIP (699 zł)

2. Sektory niebieskie – karnety (130 zł)

3. Sektory niebieskie – bilety pierwszej kategorii (100 zł)

4. Sektory zielone – bilety drugiej kategorii (80 zł)

5. Sektory żółte – bilety trzeciej kategorii (60 zł)

6. Sektory pomarańczowe – bilety czwartej kategorii (50 zł)

 

Autor: Piotr Glinkowski/Materiały prasowe PL.2012

Za zgodą: www.pya.org.pl 

Komentarze