Rejsy na Zaruskim

0
677

Wraz z początkiem czerwca gdański żaglowiec szkolny „Generał Zaruski” bierze udział w dwóch bardzo atrakcyjnych imprezach żeglarskich. Chcesz popłynąć z nimi? Zgłoś się!

 

 

Pierwszą z nich są regaty z cyklu The Tall Ships Regatta z Kłajpedy do Szczecina. Jacht wyrusza 04.06. z Gdańska do Kłajpedy. Stamtąd zgodnie z planem regat płynie do Szczecina, gdzie będzie bawił do 15.06. A już następnego dnia płynie w drogę powrotną do Gdańska, ale przez kilka szwedzkich i duńskich portów (Nexo, Christiansoe, Karlskrona, Visby, Farosund, Kalmar). Rejs organizuje środowisko akademickie z Gdańska oraz Olsztyna, program zapowiada się bardzo ciekawie, a towarzystwo doborowo (mieliśmy już okazję się poznać). Do Gdańska żaglowiec wraca 25.06.2015 r.

W jednym i drugim rejsie jest kilka wolnych miejsc. Taka okazja nie zdarza się często, więc jeśli marzy Wam się żeglarska przygoda na najpiękniejszym drewnianych i tradycyjnym jachcie na Bałtyku (jak wielu ocenia STS „Generał Zaruski”), zachęcamy do kontaktu z Biurem Armatorskim pod adresem krzysztof.debski@mosir.gda.pl.

Więcej szczegółów na stronie www.zaruski.pl.

Komentarze