Regaty o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej 2016

0
438

 

Regaty o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej są, bez wątpienia, jednym z największych wydarzeń żeglarskich mających miejsce nad Zalewem Zegrzyńskim. Podczas dwóch dni imprezy, która w tym roku przypada na 21 i 22 maja, w Ośrodku Szkoleniowym WATu odbędzie się wielki akademicki piknik, którego główną atrakcją będą zmagania reprezentacji wydziałów Politechniki Warszawskiej o prestiżowy tytuł Mistrza roku 2016 oraz o wyjątkowy Puchar Rektora. Dla załóg oraz wszystkich kibiców przygotowane zostaną także liczne koncerty, turniej siatkówki plażowej, kino plenerowe, ogromne ognisko i wiele innych atrakcji.

 

Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej, który już po raz trzeci organizuje to niesamowite wydarzenie, postawił sobie za zadanie nie tylko zorganizowanie kulturalno-piknikowej studenckiej imprezy, ale i zaszczepienie wśród studentów miłości do wspaniałego sportu, jakim jest żeglarstwo. Projekt ten poparli patronatem honorowym m. in. Jego Magnificencja Rektor Politechniki Warszawskiej Jan Szmidt, Marszałek Wojewódzkiego Mazowieckiego Pan Adam Struzik, Wójt Gminy Nieporęt Pan Sławomir Mazur oraz Polski Związek Żeglarski i wiele innych instytucji i fundacji.

Wszyscy sympatycy żeglarstwa oraz osoby mające chęć przekonania się o wyjątkowości tej imprezy będą miały możliwość skorzystania ze specjalnie dla nich przygotowanego transportu autokarowego. Dodatkowo, w pobliże ośrodka będą podjeżdżały autobusy ZTM.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej www.regaty.sspw.pl oraz na fanpage’u Regat o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej na facebooku.

Nie może Was tam zabraknąć!

Komentarze