Regaty o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej 2016

0
582

 

Już w najbliższy weekend 21 i 22 maja, w ośrodku szkoleniowym WAT nad Zalewem Zegrzyńskim, odbędzie się trzecia edycja Regat o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej. Akademickie zmagania, piknik, koncerty – dwa dni pełne zabawy i wypoczynku dla całych rodzin! A na miejsce, z Warszawy zabiorą nas darmowe autokary firmy SINDBAD, m.in. z pl. Politechniki.

Regaty o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej to, bez wahania jedno z największych akademickich wydarzeń żeglarskich na Mazowszu. Sportowe emocje zapewniać będzie rywalizacja wydziałów o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej w dwóch klasach: Sigma 600 Club i Open. Dodatkowo, wszystkie załogi i dopingujący ich kibice będą mogli dobrze bawić się podczas koncertów, zrelaksować się przy kinie na świeżym powietrzu, zmierzyć się w turnieju siatkówki plażowej czy posiedzieć wieczorem przy ognisku – a to i tak nie wszystko co organizatorzy  zaplanowali dla uczestników.

Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej już po raz trzeci organizuje wydarzenie mające na celu promocję kultury żeglarskiej wśród społeczności akademickiej. W ciągu tych dwóch dni, każdy będzie mógł z bliska zobaczyć jak wyglądają sportowe zmagania żeglarskie. Studenckie załogi przygotowują się do regat na długo przed samym wydarzeniem. Podczas treningów regatowych, organizowanych przez Sztorm Regatta Team.

Wszyscy zainteresowani tym wydarzeniem będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanego transportu autokarowego, a gdy już dotrą na miejsce również rozbić własne namioty.

 

Patronatem honorowym projekt ten objęli m. in. Jego Magnificencja Rektor Politechniki Warszawskiej Jan Szmidt, Marszałek Wojewódzkiego Mazowieckiego Pan Adam Struzik, Wójt Gminy Nieporęt Pan Sławomir Mazur oraz Polski Związek Żeglarski i wiele innych instytucji i fundacji. Wydarzenie nie mogłoby się odbyć także bez wsparcia sponsorów: Jmaster.pl, Kliwer, Sztorm Grupa, Sklep Bakista, Rada Doktorantów PW, Shake IT oraz AZS Politechnika Warszawska.

Po więcej informacji zajrzyjcie na www.regaty.sspw.pl oraz fanpage Regat o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej na facebooku.

 

Widzimy się nad Zegrzem!

 

 

Komentarze