PZŻ gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

0
520

 Dwa brązowe medale Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012 zawodników reprezentujących PZŻ – Zofii Noceti-Klepackiej i Przemysława Miarczyńskiego były wielką nagrodą dla całego środowiska żeglarskiego. Jednak poza ogromnym wyróżnieniem jest to również mobilizacja i obligacja do dalszej ciężkiej pracy nie tylko zawodników, ale i samego Związku.

 Rozwój naszej dyscypliny to podstawowe zadanie całego środowiska. Są jednak rzeczy poza sportowe, które również należy wspierać. Najlepszą drogę pokazała nam Zofia Noceti-Klepacka pomagając chorej na mukowiscydozę małej Zuzi. Dlatego też, Polski Związek Żeglarski postanowił przyłączyć się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, aby wesprzeć Jurka Owsiaka i jego Fundację w celu pomocy najmłodszym i najstarszym.

 Przekazujemy do licytacji dwie niezwykłe pamiątki z Igrzysk w Londynie. Koszulki startowe Zofii Noceti-Klepackiej i Przemysława Miarczyńskiego, w których zdobywali swoje medale. Dodatkowo oba trykoty zostały podpisane przez wszystkich członków Kadry Olimpijskiej w żeglarstwie. Dołączyliśmy również zdjęcia Zosi, Przemka i całej Reprezentacji.

 Pamiątki można licytować do 17 stycznia na stronach aukcyjnych WOŚP:

 http://aukcje.wosp.org.pl/koszulka-medalistki-olimpijskiej-zofii-klepackiej-i732177

 http://aukcje.wosp.org.pl/koszulka-medalisty-olimp-przemka-miarczynskiego-i732193

 Od uczestnika licytacji wymagane jest zarejestrowanie się na stronie http://aukcje.wosp.org.pl/ i następnie odszukanie aukcji za pomocą wyszukiwarki – należy wpisać „koszulka medalistki olimpijskiej Zofii Klepackiej” lub “koszulka medalisty olimp Przemka Miarczyńskiego”. Po zakończeniu licytacji zwycięzcy otrzymają informacje o tym, jak i ile zapłacić na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i w jaki sposób dostarczona zostanie pamiątka.

 Serdecznie zapraszamy do licytacji i wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!!!

Źródło: http://pya.org.pl/

Komentarze