Puchar Polski Klasy 505 – Zbąszyń

0
482

Już w ten weekend spotkamy się na kolejnych regatach Pucharu Polski klasy 505. Organizatorem regat jest Zbąszyński Klub Żeglarski. W chwili obecnej już 17 załóg 505 zadeklarowało udział w regatach, spodziewamy się więc jednej z najlepiej obsadzonych imprez w tegorocznej edycji Pucharu!

Zawiadomienie o regatach dostępne jest na stronie ZKŻ –http://www.zkz.hd.pl/pad_files/Zawiadomienie_Puchar_Zbaszynia.pdf

W czasie regat w Zbąszyniu hucznie uczcimy Noc Świętojańską.  Organizatorzy zadbali o imprezy towarzyszące wyścigom. Czekają na nas:

  • koncerty (szanty & rock)
  • pokazy sztucznych ogni
  • turnieje piłki plażowej
  • zlot i parada motocyklowa
  • nocna parada jachtów po jeziorze

Głównym punktem programu Zbąszyńskich regat jest Widowisko Nocy Świętojańskiej przygotowane przez Teatr Ognia. Wieczorne zabawy w Zbąszyniu zawsze trwają do samego rana!

Szczegóły znajdziecie na stronie ZKŻ – http://www.zkz.hd.pl/pad_files/Noc_Swietojanska.pdf

Tradycyjnie, część załóg przyjeżdża do Zbąszynia dzień wcześniej.  Polskie Stowarzyszenie Klasy 505 mając na celu rozwój umiejętności żeglarskich załóg, współuczestniczy w organizacji piątkowego treningu. Doświadczone załogi chętnie dzielą się swoją wiedzą. Trening jest filmowany i fotografowany, wszystkie uwagi i spostrzeżenia sa omawiane w czasie wieczornych spotkań.

Zadbamy również, aby sympatycy klasy 505 mieli szansę na bieżąco uczestniczyć w wydarzeniach. Zdjęcia, relacje i wyniki będą umieszczane na naszym profilu Facebook – https://www.facebook.com/pages/Klasa-505-w-Polsce/131995380184796

Serdecznie zapraszamy!

Polskie Stowarzyszenie Klasy 505

 zdjęcia: Alina Limańska.

Komentarze