Puchar Polski 505 – Krynica Morska

0
786

 

W dniach 22 – 23 sierpnia w Krynicy odbedą się Regaty o Puchar Burmistrza Miasta Krynica Morska. Impreza zaliczana jest do cyklu Pucharu Polski Klasy 505.

Z żeglarskiego punktu widzenia Krynica Morska jest świetnym miejscem do rozgrywania regat i uprawiania turystyki wodnej. Wąski, porośnięty lasami skrawek lądu z dwóch stron otoczony jest wodami Bałtyku i Zalewu Wiślanego. Dzięki swojej wyjątkowej lokalizacji i rozbudowanej infrasktrukturze portu jachtowego istnieją tu świetne warunki do żeglowania.

 

Na starcie regat w Krynicy spodziewamy się nawet 20 ekip z całej Polski. Organizatorzy zapewnią odpowiednią oprawę regat – na zawodników czekają bezpłatne miejsca na polu namiotowym zlokalizowanym bezpośrednio w marinie oraz posiłki i napoje podawane tuż po zakończeniu wyścigów. Dzięki wsparciu Sponsorów zawodnicy mają szansę zdobycia ciekawych nagród i trofeów. Do rozlosowania będą m.in. nowy żagiel ufundowany przez Narwal Sails oraz torby żeglarskie firmy Code Zero. Sobotnie sailors party odbędzie się w klubie na plaży, ze wspaniałym widokiem na morze.

Organizatorem regat jest Urząd Miasta Krynica Morska, Jacht Klub Krynica Morska oraz Polskie Stowarzyszenie Klasy 505.

Sponsorami wydarzenia są:

Burmistrz Miasta Krynica Morska

Polskie Stowarzyszenie Klasy 505

Narwal Sails

Grawer Group

Code Zero

Serdecznie zapraszamy na stronę www.int505.pl oraz profil Facebook “Klasa 505 w Polsce”.

Komentarze