Postępy u Setek

0
791

Regaty „Setką przez Atlantyk” – postęp przygotowań od 20.10.2012 do 27.10.2012.


Do startu, 11 listopada, pozostało 15 dni. Za tydzień ruszamy do Sagres. Przed nami, w jedną stronę, prawie 3400 kilometrów.

Szymon Kuczyński ( www.zewoceanu.pl ) lakieruje wnętrze Lilla My. Są już koje oraz blaty na których można gotować i nawigować. W regatach to wystarczy. W niedzielę ma się wyjaśnić sprawa nowych opon do przyczepy. Jest też nowy partner:

 Czy na Atlantyku można w „Pacyficu” ? No właśnie… Czy można? Mamy nadzieję, że się Atlantyk nie pogniewa. Ale pewnie nie wiecie o co chodzi. Rzutem na taśmę, tuż przed startem regat firma JMP Sports Wear zdecydowała się przekazać nam komplety sztormiaków PACYFIC ze swojej oferty. Mamy nadzieję, że uda nam się bardziej rozpromować wśród polskich żeglarzy kolekcję żeglarską JMP Sports Wear. (brożka)

 

Marcin Klimczak nadal czeka na zamówiony takielunek i pracuje przy kadłubie. Jacht otrzymał nazwę „Lilu 2012” i numer rejestracyjny. Jest już solidna przyczepa. Samochód po gruntownym przegladzie. Sponsorzy nadal mile widziani (konserwy itp).

 

Na „Skwarku” www.setkaatlantyk.blogspot.com montaż i regulacje samosteru.

 

Janusz Maderski

Komentarze