Our waters, our lives – międzynarodowy konkurs fotograficzny

0
328

Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej  zaprasza serdecznie do udziuału w konkursie fotograficznym promującym troskę o jakość i dostęp do zasobów wody – najważniejszego dla człowieka daru natury. W czasach, gdy Polska boryka się z nawracającymi suszami i niedoborem wód opadowych, promocja działań zmierzających do lepszego gospodarowania wodami i pokazywanie, jak ważna jest woda dla naszej planety jest koniecznością.

W ramach działań edukacyjnych grupy Wyszehradzkiej oraz Bułgarii i Rumunii, ambasada Węgier w Hanoi zainicjowała projekt promujący wodę jako, jako cenny zasób środowiskowy oraz przypominający o konsekwencjach zmian klimatycznych, i o trosce o dostęp i jakość zasobów wodnych.

W projekcie mogą brać udział studenci i inne osoby w wieku 18-28 lat, niekoniecznie profesjonalni fotografowie.Termin nadsyłania prac upływa 15 września 2016 r. Zdjęcia powinny być wysłane pocztą elektroniczną na adres: vietnamwaterexhibition@gmail.com. Szczegółowy opis warunków uczestnictwa znajduje się w oficjalnym zaproszeniu do konkursu (plik „call for competition”).

Wyróżnione prace zaprezentowane zostaną podczas wystawy w Hanoi, a później w każdym z krajów grupy Wyszehradzkiej oraz w Bułgarii i Rumunii.

Komentarze