Pantaenius JachtFoto – zgłoś swoje zdjęcia!

0
476

Przed świętami rozpoczęła się 5 edycja konkursu fotograficznego Pantaenius Jacht Foto. Do udziału każdy zgłosić może swoje zdjęcia o tematyce żeglarskiej i motorowodnej! Nie ważne czy uchwyciliście pierwsze regaty swojej pociechy na optymistach, rejs żaglowcem przez ocean czy egzamin na stopień motorowodny. Czas macie do końca stycznia 2016r!

Zwycięzkie zdjęcie JachtFoto 2014 „Optymiści miejskie” fot. Anya Semeniouk

obraz nr 1

Prace zgłosić można przez strone internetową konkursu za pomocą formularza (TUTAJ). Regulamin przewiduje zgłoszenie jednej lub dwóch prac. Zwycięzców wybierze jury, a o tym komu przyznana zosanie nagroda publiczości zadecydują tradycyjnie głosy oddane w internecie.

Organizatorzy przewidzieli nagrody dla najlepszych prac. Nagrodę głowną stanowi zegarek Nautica od firmy Zibi S.A. + nagroda pieniężna. II i III miejsce zostanie nagrodzone kolejno zestawem od Delphia Foundation i wiatromierzem Vaavud Sliepnir 2.0. Ponadto przewiduje się przyznanie nagród specjalnych za: najlepsze zdjęcie regatowe,  najlepsze zdjęcie w kategorii morskiej i nagroda w kategorii motorowodniacy.

W Jury konkursu zasiądą redaktor naczelny magazynu Jachting kpt. Maciej Biechowski, redaktor naczelny magazynu Wiatr Krzysztof Olejnik, Marta Bryk – koordynator projektu Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA oraz profesjonalni fotografowie zajumjący się fotografią żeglarską: Marek Wilczek, Bartosz Modelski i Robert Hajduk.

Zwycięzkie zdjęcie JachtFoto 2013 „Na krańcu świata” fot. Marta Patyk

 obraz nr 2

Głosowanie na nagrodę publiczności trwać będzie od 1 do 21 lutego 2016 na stronie internetrowej www.jachtfoto.pl. Zwycięzców konkursu poznamy 12 marca 2016 roku, a prace będzie można oglądać m.in. w czasie licznych wydarzeń branży żeglarskiej – po raz pierwszy w marcu na targach Wiatr i Woda w Warszawie.

http://jachtfoto.pl/o-konkursie

Komentarze