OceanTEAM wspiera projekt Zew Oceanu

0
772

OceanTEAM sponsorem projektu Zew Oceanu! Nie mogliśmy nie wesprzeć projektu, który tak bardzo wpisuje się w nasz zakres działania.

Zew Oceanu to regaty samotników przez Atlantyk na samodzielnie wykonanych jachtach o długości zaledwie 5 metrów. Nasza pomoc polega na zapewnieniu Szymonowi łączności satelitarnej, co niewątpliwie bardzo podniesie poziom bezpieczeństwa samotnika w czasie zmagań z oceanem.

RAZEM BUDUJEMY NOWE OBLICZE POLSKIEGO ŻEGLARSTWA!

 

Przy okazji pragniemy podzielić się dobrą nowiną – ktp. Jacek Zieliński zasilił nasze szeregi.

Uczestnik Wielkiej Żeglarskiej Bitwy o Gotland, który reprezentował Team Wschodni, znany trójmiejski żeglarz i działacz żeglarski, twórca portalu Sailbook.pl— kpt. Jacek Zielinski dołączył do zespołu OceanTEAM.pl.

Już wcześniej nasza współpraca była bardzo aktywna i skuteczna, co najlepiej prezentuje sposób, w jaki udało nam się w tak krótkim czasie zorganizować tak ambitne i trudne przedsięwzięcie, jak Wielka Żeglarska Bitwa o Gotland. Tak więc spodziwamy się, że kontynuacja tej współpracy we wspólnych barwach OceanTEAM.pl zaowocuje kolejnymi sukcesami w postaci ciekawych projektów żeglarskich. Rok 2013 to szereg niezwykle ambitnych przedsięwzięć: start w OSTAR 2013 i MINI TRANSAT 2013, Bałtyckie Regaty SailbookCup 2013 oraz największe i najtrudniejsze polskie regaty samotników Wielka Żeglarska Bitwa o Gotland 2013, tak więc pracy dla wszystkich członków zespołu OceanTEAM.pl z pewnością nie zabraknie.

Witamy Jacka w naszych szeregach i życzymy sobie samych wspaniałych sukcesów zespołu.

http://www.oceanteam.pl/

 

Komentarze