BoG 2019 KONSAL CHALLENGE – Bałtycka Kuźnia Charakterów

0
2667

Bitwa o Gotland, to bez wątpienia najtrudniejsze regaty na Bałtyku!

Przed Bitewnymi Wojownikami 500 mil samotnej żeglugi, 500mil to min. 3 dni nieustannego wysiłku i koncentracji.

Tylko najdzielniejsi ukończą regaty, stawiając czoła kolejnym przeszkodom, nieustannie walcząc o maksymalną prędkość swoich jednostek, nie dając się rozjechać i nie rozjeżdżając innych..

500mil:
w samotności,
na pełnych obrotach,
w ciągłej gotowości, w skupieniu i koncentracji, pomimo narastającego zmęczenia i senności… aż do samej mety.

Podczas tak wyczerpujących regat, żeglarze nie tylko rywalizują między sobą, ale głównie toczą walkę z własnymi słabościami. W grze zostaną tylko ci, którzy opanują umiejętność rozkładania swoich sił, zarządzania kondycją psycho-fizyczną tak, aby w kryzysowych momentach, których na tak zatłoczonym i trudnym akwenie z pewnością nie zabraknie, być zawsze w gotowości i podejmować dobre decyzje.

Z roku na rok mamy coraz bardziej doświadczonych zawodników, coraz bardziej doświadczony zespół brzegowy i co równie ważne – sprawdzonych partnerów, na których zawsze można liczyć!

W tym roku w roli partnera tytularnego Agencja Ochrony KONSAL – znana ze swojej solidności i profesjonalizmu w całym Trójmieście i nie tylko.

KONSAL to oczywiście także frontman tej firmy, czyli Ryszard Drzymalski – jeden z największych weteranów Bitwy, który na starcie melduje się regularnie co rok od edycji 2014. W międzyczasie zmienił swojego pierwszego s/y Konsal na większą i szybszą Slottę 1200, oczywiście noszącej imię… KONSAL 2.

Nie pierwszy (i mamy nadzieję nie ostatni) raz, swoim patronatem i wsparciem objął nas także Marszałek Województwa Pomorskiego Pan Mieczysław Struk.

JUŻ 15 WRZEŚNIA ZAPRASZAMY NA BAŁTYCKĄ ARENĘ, ABY ŚLEDZIĆ ZMAGANIA MORSKICH GLADIATORÓW.

Załoga MARISTO.pl

Komentarze