OceanTEAM o Bitwie na targach Boat Show w Łodzi

0
701

W sobotę 17 listopada OceanTEAM zaprezentował dwugodzinny blok tematyczny dotyczący samotniczego żeglarstwa pełnomorskiego i oceanicznego. Przy niemal pełnej sali zainteresowanych tą tematyką gości kapitanowie Radek Kowalczyk i Krystian Szypka dzielili się swoimi doświadczeniami oraz prezentowali dotychczasowe sukcesy i najbliższe projekty zespołu.

W pierwszej części rozmawialiśmy z publicznością o sensie samotnego zmierzania się z morzem, następnie zaprezentowaliśmy legendarny Klub Żeglarzy Samotników, w reaktywację którego mieliśmy swój istotny wkład. Z ogromnym zainteresowaniem spotkały się kolejne prezentacje: klasa Mini i start w MINI TRANSAT 2011 prezentowane przez Radka oraz Wielka Żeglarska Bitwa o Gotland w relacji Krystiana—uczestnika tego niesamowitego wydarzenia, które w naszym przekonaniu wpisze się w tradycję bałtyckiego żeglarstwa dzięki kolejnym edycjom. Na koniec obaj kapitanowie przedstawili założenia, cele oraz projekty realizowane przez zespół OceanTEAM oraz odpowiadali na liczne pytania ze strony gości.

Poza tym na scenie głównej Targów odbyła się prezentacja pucharu Wielkiej Żeglarskiej Bitwy o Gotland wraz z prezentacją przygotowywanej kolejnej edycji 2013.

Dziękujemy za liczne przybycie, pytania i maile, które spływają do nas po tych wydarzeniach. Zapraszamy wszystkich do współpracy – Razem Budujemy Pozytywne Oblicze Polskiego Żeglarstwa!

http://www.bitwaogotland.pl/

http://www.oceanteam.pl/ 

Komentarze