SailBook Cup – Runda VIII

0
2941

 

Dwie ważne, wspaniałe, dla niektórych wstrząsające wiadomości 😉

  1. Najwspanialsze regaty spod znaku dzika i beczki – SAILBOOK CUP wracają do gry! Jak donosi legendarny Komandos Regat „…przez osiem miesięcy Polki i Polacy żyli w niepewności… dość tego! Był czas na złapanie oddechu i poprawienie makijażu, ale żarty się skończyły i zapraszamy na pokład SAILBOOK CUP 2019…” Jacek z Krystianem, który dołączył na stałe do załogi Sailbookowych wykidajłów zadbają o to, by było wspaniale jak zawsze dotąd, bo poprawiać to za bardzo nie ma czego, co przyznają bywalcy gotlandzkich zmagań J  Zapraszamy na obowiązkowy trening kondycyjny 12 lipca wieczorową porą, by w pełnej gotowości otworzyć żagle na starcie w samo południe 13 lipca. Szczegóły i zapisy tuż po wejściu w życiu ustawy zmieniającej bieżący rok na 2019. 
  2. Bitwa o Gotland, która dopiero co odetchnęła po zakończeniu swojej siódmej egzystencji już się wierci i wyciąga szyję w stronę wrześniowego Bałtyku. Tym razem armia Wojów ruszy w kierunku znaku północnego Salvorev w samo południe dnia 15 września roku pańskiego 2019. Zapisy także rozpoczniemy wraz ze zmianą kalendarza ściennego. 

 

Zatem jeśli lubisz walkę z żywiołem w pojedynkę – przyczaj się ze swoim internetowym orężem tuż po ustąpieniu noworocznego odwodnienia organizmu. 

A jeśli lubisz walkę załogową i wspaniałą atmosferę święta zdobywców gotlandzkiej stolicy – nie omieszkaj pośpieszyć z wpisaniem się na listę walczących o Sailbook’owy dzban.

Dla tych, co krwi nie szczędzą ni w zespole, ni w samotności wyboru nie ma żadnego: na Bitwę wpisz się z rumakiem swym lub bez niego z nadzieją na zdobycie tegoż a na lipcową batalię drużynę zbieraj i statek nią obsadź, bo tu i tu lekko nie będzie.

 

Zapraszamy serdecznie: Sailbook.pl, Maristo.pl, OceanTeam.pl

 

Komentarze