Nakręć film i wygraj 1000 euro

0
538

 

Organizator Przeglądu Filmów Żeglarskich JachtFilm po raz drugi ogłasza konkurs „a morze kręci

mnie…”. Autor najlepszego amatorskiego filmu inspirowanego żaglami wygra 1000 euro.

 

CELEM KONKURSU JEST:

-promocja amatorskiej żeglarskiej twórczości filmowej oraz twórczego wykorzystywania

nowoczesnych urządzeń multimedialnych.

 

OPIS KONKURSU:

Organizator zaprasza do udziału miłośników wiatru i wody, profesjonalistów i amatorów pracujących z kamerą lub aparatem fotograficznym. Można przygotować film dokumentalny, reportaż, impresję lub animację związaną z żeglarstwem. Forma jest dowolna – liczy się pomysł i jego realizacja.

 

Filmy na płytach DVD można nadsyłać do 30 września 2014 roku. Szczegóły oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej www.jachtfilm.pl (zakładka „a morze kręci mnie…” 2014). Filmy nie mogą trwać dłużej niż 15 minut (łącznie z napisami). Muszą zawierać napisy początkowe i końcowe, w tym tytuł obrazu i nazwę producenta. Każdy zgłoszony film powinien być nagrany na osobnym nośniku. Płyty muszą być opisane (autor, tytuł, czas trwania filmu) i zapakowane w twarde opakowania z opisem (dane autora: adres, telefon). Do filmów należy dołączyć zdjęcie (kadr z filmu) w wersji cyfrowej (format JPG, rozdzielczość 300 DPI) bądź na papierze fotograficznym (format 10×15 cm).

 

Produkcje wyróżnione w konkursie w 2013 roku można zobaczyć w serwisie You Tube (kanał JachtFilm, www.youtube.com/user/JachtFilm/videos

 

Głównym Sponsorem konkursu jest stocznia Delphia Yachts.

 

TERMIN TRWANIA KONKURSU:

Do 30 września 2014 roku.  Szczegółowy regulamin i informacje na stronie www.jachtfilm.pl

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ w wysokości 1000 euro,  ufundowaną przez Partnera i Głównego Sponsora –

STOCZNIĘ JACHTOWĄ DELPHIA YACHTS przyzna Jury konkursu w uznaniu wartości artystycznych i realizacyjnych prezentowanych filmów.

 

STATUETKĘ JACHTFILM przyznają wyłącznie widzowie przeglądu konkursowego, niezależnie od werdyktu Jury.

 

NAGRODĘ SPECJALNĄ funduje POMORSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ŻEGLARSKI i zostanie ona przyznana autorowi filmu, wybranemu przez władze PoZŻ.

Komentarze