Mistrzostwa Polski Ziem Zachodnich klasy Delphia 24 OD – Puchar Hotelu Moran 2016

0
548

W najbliższy piątek rozpoczną się Mistrzostwa Ziem Zachodnich klasy Delphia 24 OD. W sobotę zwycięzca regat otrzyma Puchar Hotelu Moran. Wieczorem odbędzie się oficjalna ceremonia zakończenia sezonu 2016, na której poznamy tegorocznego lidera Pucharu Polski klasy Delphia 24 OD.

23 września 2016 w Ostrowie nad Jeziorem Powidzkim rozpoczynają się Mistrzostwa Ziem Zachodnich klasy Delphia 24 One Design. Zawodnicy z 12 załóg, które wstępnie zadeklarowały udział w regatach, będą walczyć o Puchar Hotelu Moran. Rozegrany zostanie 1 wyścig długodystansowy.

Na sobotę zaplanowano kolejne wyścigi. Wieczorem poznamy zwycięzcę dwudniowej rywalizacji. Odbędzie się również oficjalna ceremonia zakończenia sezonu 2016, na której ogłoszony zostanie tegoroczny lider Pucharu Polski klasy Delphia 24 OD wraz z załogą.

Jacht Delphia 24 One Design powstał przy współpracy z polskim środowiskiem regatowym, projektu podjął się znany i doświadczony polski projektant, Andrzej Skrzat. Jednostka łączy w sobie najistotniejsze cechy dwóch typów łodzi: mieczowo-balastowej – przystosowanej do pływania rekreacyjnego oraz typowej łodzi sportowej – świetnej do szkoleń, organizacji eventów i regat.

Stowarzyszenie Regatowe Delphia 24: http://delphia24.pl/

Komentarze