Memoriał im. Filipa BATMANA Dymkowskiego

0
460

Zapraszamy na Memoriał im. Filipa BATMANA Dymkowskiego.Memoriał odbędzie się 19 sierpnia 2013 w bazie szkółki Board&Kite na kampingu Małe Morze Chałupy na Półwyspie Helskim. Jest to pierwsza edycja memoriału, który będzie wydarzeniem cyklicznym, odbywającym się w drugiej połowie sierpnia na Półwyspie Helskim. Ma on na celu upamiętnienie Filipa BATMANA Dymkowskiego, który odszedł od nas w 2011 roku.

 „Filip regularnie brał udział w zawodach kitesurfingu, snowkitingu, wake i surfingu od 2006 roku w roli zawodnika jak i sędziego. Jako jeden z nielicznych polskich kitesurferów miał wypracowany charakterystyczny, dynamiczny styl pływania. Pomagał promować rozwój kitesurfingu w Polsce. Służył swoją radą i pomocą organizatorom zawodów Pucharu Polski Amatorów Kia oraz Sea&Sky Festival. Był zaangażowany w powstanie PSKite.Dla osób odwiedzających Małe Morze – Filip pozostanie osobą kultową. Tworzył niezapomniany klimat grupy przyjaciół z WKL.”

Przy sprzyjającej prognozie pogody planujemy „wspólną” sesję z Batmanem w formie luźnego jamu, downwindu lub halsówki na morzu. W przypadku braku wiatru popływamy na wakeboardach przy użyciu wyciągarek – godzina 12:00.
Wieczorem spotkamy się powspominać Filipa, wyświetlone zostaną filmy oraz zdjęcia z BATMANKIEM – godzina 20:00
Podczas wieczornego spotkania odbędzie się ogłoszenie oraz wręczenie nagrody im. Filipa BATMANA Dymkowskiego dla zawodnika roku, wybranego przez członków PSKite i przyjaciół.
Fundatorem nagrody jest Grażyna Goslings-Dymkowska.

Zapraszamy serdecznie przyjaciół, znajomych i sympatyków Filipa na to wyjątkowe wydarzenie.

obraz nr 1

 

Źródło: http://pskite.pl

Komentarze