Kolekcja Henri Lloyd wiosna/lato 2014 już w sklepach !

0
617

Henri Lloyd, firma z polskimi korzeniami, z dumą przedstawia wyjątkową kolekcję Wiosna – Lato 2014 – od żeglarskich pasków, przez ozdobne sploty, po odważne łączenie kolorów. Dzięki tym detalom kolekcja Henri Lloyd jest wyjątkowa.

Marka Henri Lloyd, dzięki swemu założycielowi Henrykowi Strzeleckiemu, od samych narodzin w 1963r., przekraczała granice technologicznych innowacji, by stać się ikoną z własną tożsamością. Po 50 latach rozwoju, wzbogaconych ogromnym doświadczeniem, produkty Henri Lloyd posiadają unikalny styl, wynikający z połączenia tradycji, nowoczesności i innowacji, pozostając przy tym Oddanymi morzu.

Rozumiejąc jak ważna jest trwałość każdej nici w szwie, każdego zamka oraz tkaniny, Henri Lloyd łączy technologię z ponadczasową estetyką. Kolekcja Wiosna – Lato 2014 bazuje na rodowodzie marki, prezentując charakterystyczne, tradycyjne techniki o wysokim standardzie.

Kobiece dopasowanie oraz wysoka jakość tkanin to klucz tego sezonu. Sukienka Chrissy Stripe Dress to doskonała alternatywa dla tuniki, a delikatnie prześwitująca tkanina sprawia, że jest to rzecz, którą trzeba mieć również na plaży! Sportowy duch sukienki Keely Colour Block Dress jest świetnym przykładem trendu Yacht Sport. Natomiast żeglarski wygląd bluzki i sukienki z serii Bonnie Woven nadaje bardziej wyjściowego szyku, a dzięki wykonaniu z tkaniny przypominającej jeans, daje lekkość i swobodę ruchu.

Modne, subtelne wzornictwo emanuje nowoczesnością połączoną z wyglądem klasycznego brytyjskiego dżentelmena. Jednym z najbardziej charakterystycznych elementów kolekcji Henri Lloyd jest odzież wierzchnia. W tym sezonie firma proponuje panom m.in. Ryder Packaway Jacket zapewniającą wyjątkową lekkość i wszechstronność wodoodpornej kurtki z podklejanymi szwami, łącząc ochronę, wysoką jakość i wszechstronność.

Duch pionierskości będący synonimem Henri Lloyd, połączony z inspiracją znalezioną w wodach oceanów, niewątpliwe brał udział w ewolucji swetra Tyrell Knit. Współczesny ścieg daje doskonałą alternatywę dla klasycznych swetrów.

Zapraszamy do odwiedzenia salonów Henri Lloyd (adresy na www.henrilloyd.pl ) oraz fanpage’a www.facebook.com/henrilloydpl.

Komentarze