Kino pod żaglami w Pucku – „Szukając domu”

0
660

W drodze do domu

 

„Szukając domu” – to kolejny film, który będzie można zobaczyć w „Kinie pod żaglami” w Pucku. Na seans zapraszamy w najbliższą środę – 15 października. 

 

W 2007 roku pewien Australijczyk postanowił popłynąć z Europy do Australii jachtem. Nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nie miał żadnego żeglarskiego doświadczenia. O jego szalonej podróży opowiada pełnometrażowy film dokumentalny „Szukając domu” zrealizowany dwa lata temu.

 

Ten niezwykły obraz obejrzeć będzie można w „Kinie pod żaglami w Pucku” w najbliższą środę  15 października o godz. 18 w sali konferencyjnej MOKSiR przy ul Żeglarzy 1 w Porcie Rybackim. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny. Podczas projekcji liczyć można na coś słodkiego i losowanie drobnych upominków wśród uczestników.

 

„Kino pod żaglami” to projekt Pomorskiego Związku Żeglarskiego w trakcie, którego pokazywane są najlepsze polskie i zagraniczne dokumentalne filmy żeglarskie i morskie. Pucką edycję akcji współfinansują władze tego miasta.

 

W trakcie kolejnych spotkań będzie można obejrzeć filmy: 22 października, godz. 18 – „Bersek w Antarktyce”, 29 października, godz. 18 – „Kruzenshtern”, 5 listopada, godz. 18 – „Nieugięci”.

 

Fot. kadr z filmu

Komentarze