Katamarany Leopard na targach w La Grande Motte 15-19 kwietnia

0
784

W dniach 15-19 kwietnia 2015 warto wybrać się na południe Francji. The International Multihull Boat Show, które odbędzie się w La Grande Motte, to najważniejsza impreza światowa w branży jachtów wielokadłubowych. W zeszłym roku w targach wzięło udział ponad 15 000 osób, większość z nich spoza Francji.w La Grande Motte dojdzie do spotkania najlepszych projektantów, wykonawców i klientów branży z całego świata.

 

Na tegorocznym Multihull Boat Show można poznać markę Leopard Catamarans, która pokaże 4 swoje jednostki. W tym dwie będą miały podczas targów europejską premierę. Mowa tu przede wszystkim o katamaranie Leopard 40, na którym skupiona jest już uwaga rynku europejskiego i która z pewnością będzie atrakcją tegorocznego spotkania.

Pokażemy także Leoparda 44 oraz 48, oba w wersji 4 kabinowej. Po raz pierwszy w Europie uczestnicy targów będą mieli możliwość zobaczyć tę wersję katamaranów po zmianach projektu wnętrza. Dla miłośników Powercatów, kolejna premiera europejska – nowy Leopard 51 PC. Także w wersji 4-kabinowej pod marką grupy czarterowej The Moorings.

Na targach będzie obecna polska obsługa z Luxury Sails (wyłączny dystrybutor marki w Polsce), który pomoże dopasować odpowiednią jednostkę do indywidualnych potrzeb i pokaże jak można połączyć przyjemność zakupu i posiadania wymarzonej jednostki z korzyściami płynącymi z jej profesjonalnego i zarobkowego wykorzystania w ramach programu inwestycyjnego. Dystrybutor przygotował dla chętnych bezpłatne wejściówki oraz apartamenty w dobrej cenie.

Miejscowość La Grande Motte znajduje się na południu Francji nad Morzem Śródziemnym. Z Polski najwygodniej można dostać się tam lecąc do Marsylii – bezpośredni lot z Modlina liniami Ryanair.

więcej informacji:
www.multicoque-online.com
luxury-sails.pl/pl/leopard-catamarans-wylaczny-dealer-w-polsce.html

Komentarze