Już tylko do 31.01.2015 r. można zgłaszać filmy na 10 minut festiwal!

0
814
10 minut festiwal ma na celu promocję kultury i wszelkich aktywności związanych ze sportem, turystyką i hobby. To wydarzenie dla pasjonatów filmu oraz aktywnego trybu życia. Odbywa się na dwóch płaszczyznach – wirtualnej oraz miejskiej. Autorzy zgłaszają swoje 10-minutowe filmy na stronie. Użytkownicy Internetu głosują na prace zakwalifikowane do konkursu. Od ich oceny zależy, kto otrzyma nagrodę internautów. Wyniki głosowania podawane są podczas finału wydarzenia.

Festiwal można wspierać poprzez platfmormę crowdfundingową wspólnyprojekt.pl.

Twórcy festiwalu zamierzają zebrać minimum 5 tys. złotych. Pozwoli to na streaming live gali finałowej do dowolnego miejsca na świecie. Jeśli uda się przekroczyć kolejne progi finansowe, galę uświetni spotkanie ze znaną osobistością świata filmu, wykład o tematyce filmowej, a nawet profesjonalne warsztaty filmowe.

Do tegorocznej edycji festiwalu zgłoszono już ponad 20 filmów. Można obejrzeć  je na stronie: http://www.10minutfestiwal.pl/filmy/1

Podczas gali finałowej, wiosną 2015 r., odbędzie się kinowy pokaz najciekawszych filmów i wręczone zostaną nagrody jury oraz publiczności.

 

Więcej o festiwalu: http://www.10minutfestiwal.pl

Dołącz do nas na Facebooku: https://www.facebook.com/10minutfestiwal

Crowdufinding: https://www.wspolnyprojekt.pl/pl/projekty/10_minut_festiwal

Komentarze