Już tylko do 31.01.2015 r. można zgłaszać filmy na 10 minut festiwal!

0
177
10 minut festiwal ma na celu promocję kultury i wszelkich aktywności związanych ze sportem, turystyką i hobby. To wydarzenie dla pasjonatów filmu oraz aktywnego trybu życia. Odbywa się na dwóch płaszczyznach – wirtualnej oraz miejskiej. Autorzy zgłaszają swoje 10-minutowe filmy na stronie. Użytkownicy Internetu głosują na prace zakwalifikowane do konkursu. Od ich oceny zależy, kto otrzyma nagrodę internautów. Wyniki głosowania podawane są podczas finału wydarzenia.

obraz nr 1

Festiwal można wspierać poprzez platfmormę crowdfundingową wspólnyprojekt.pl.

Twórcy festiwalu zamierzają zebrać minimum 5 tys. złotych. Pozwoli to na streaming live gali finałowej do dowolnego miejsca na świecie. Jeśli uda się przekroczyć kolejne progi finansowe, galę uświetni spotkanie ze znaną osobistością świata filmu, wykład o tematyce filmowej, a nawet profesjonalne warsztaty filmowe.

Do tegorocznej edycji festiwalu zgłoszono już ponad 20 filmów. Można obejrzeć  je na stronie: http://www.10minutfestiwal.pl/filmy/1

Podczas gali finałowej, wiosną 2015 r., odbędzie się kinowy pokaz najciekawszych filmów i wręczone zostaną nagrody jury oraz publiczności.

 

Więcej o festiwalu: http://www.10minutfestiwal.pl

Dołącz do nas na Facebooku: https://www.facebook.com/10minutfestiwal

Crowdufinding: https://www.wspolnyprojekt.pl/pl/projekty/10_minut_festiwal

Komentarze