Jak szybko zrzucić 1 kg ? Tylko z Henri lloyd !

0
616

Henri Lloyd na sezon żeglarski 2014 przygotował niesamowicie lekką i oddychającą odzież – Elite Offshore. System 3-warstwowy w serii Elit jest lżejszy o 1 kilogram.

Z każdym rokiem kolekcja HL wzbogaca się o kolejny pionierski w swojej dziedzinie produkt. Tym razem zaangażowanie w “inteligentną innowację” doprowadziło do stworzenia odzieży zmieniającej „zasady gry” – Elite Offshore. Wyprodukowana przy użyciu technologii GORE-TEX®, jest 30% lżejsza niż dotychczasowy, najlepszy w swojej klasie poprzednik. Mniejsza waga odzieży, to mniejsze zmęczenie, a co za tym idzie – większa mobilność i ostrożność. Dodatkowo przez właściwe połączenie tkanin zewnętrznych, membran, jak i wypełnień osiągnięto ogromny wzrost oddychalności – aż o 20%!

Nowa seria Elite Offshore łączy kompletny trzywarstwowy system, który noszony razem zapewnia ciepło, wygodę oraz ochronę przed wodą i wiatrem, pozostając przy tym elastycznym i wydajnym. Warto też dodać, że dzięki użyciu technologii Gore™ Micro-Grid, zapożyczonej z odzieży oceanicznej, ubrania stały się bardziej wytrzymałe i odporne na ścieranie.

Henri Lloyd Elite Offshore to seria zaprojektowana dla podróżników, regatowców Offshorowych, dla których wydajność i wygoda są priorytetem. Dlatego poproszono o jej przetestowanie zawodników Clipper’a. Ich opinie są jak najbardziej pozytywne. 

1)Elite Offshore kurtka i spodnie

  

2)Elite Therm Mid Laser kurtka i spodnie

3) H-Therm Base Laser crew i tight

 

Komentarze