Henri Lloyd sponsorem jubileuszowej edycji targów Wiatr i Woda.

0
730

Obchodząca w tym roku swój złoty jubileusz marka Henri Lloyd po raz kolejny została sponsorem, tym razem jubileuszowej, 25. edycji, targów Wiatr i Woda, które odbywają się w dniach od 28 lutego do 3 marca 2013 roku w Warszawie

Na ten rok ta światowa, żeglarska marka przygotowała dużo nowości. Podczas targów zostanie przedstawiona nowa kolekcja „ 360 for see, for life”. Składa się ona z gamy różnorodnych produktów od kurtek ocieplonych poprzez polary, warstwę bazową i soft shelle , po bagaże, a wszystko zaprojektowane tak, by sprawdzało się doskonale zarówno na wodzie jak i w codziennym użytkowaniu. Nowością będą również kolekcje sztormiaków Coastal i Inshore oraz wyroby z rocznicowym logiem.
W pierwszym dniu targów na stoisku Henri Lloyd pojawią się Przyjaciele marki, osoby ze świata biznesu, kultury i sportu, by w rocznicę 50-lecia powstania uczcić dokonania jej założyciela -Henryka Strzeleckiego. 

Dla naszych klientów natomiast, przygotowaliśmy niespodziankę w postaci zaproszeń na targi Wiatr i Woda. Mogą je otrzymać pierwsze 3 osoby, które zrobią zakupy za minimum 500 zł w salonach Henri Lloyd od 19 do 22 lutego.

www.henrilloyd.pl

Komentarze