Barwy jesieni w kolekcji HL

0
520

Jesienno-zimową kolekcję Henri Lloyd można opisać w kilku słowach: odzież o wszechstronnym zastosowaniu, wykonana tradycyjną brytyjską techniką, o wysokim standardzie, a przede wszystkim zapewniająca użytkownikowi poczucie pełnej ochrony.

 Najnowsza kolekcja HL łączy budowę technicznej odzieży z elegancją i ponadczasowym dopasowaniem. Znajdziemy w niej produkty typowo zimowe: techniczne kurtki i kamizelki zapewniające stałą ochronę przed zimnem. Kolekcja mieni się rozmaitymi barwami od kredowych pasteli po jesienne tonacje. Prestiżowe logo zdobi całą gamę t-shirtów, koszulek polo, swetrów i bluz rugby. Jak zawsze marynistyczne dziedzictwo Henri Lloyd odbiło się na projektowaniu nowej odzieży. Ponadto szczególną uwagę przyłożono do stworzenia całej gamy akcesoriów mającej komplementować całą kolekcję i dodawać jej szyku.

Zarówno Panie, jak i Panowie w kolekcji AW13 znajdą m. in. kurtki pikowane, posiadające miękką i lekką warstwę termoochronną, dającą dodatkowe ciepło. BULWARK QUILTED JACKET i VIVIENNE QUILTED JACKET są w 100 proc. wykonane z poliesteru.

 

Projektanci Henri Lloyd włożyli wiele starań, aby najnowsza kolekcja sprostała potrzebom nowoczesnych kobiet. Dowodem na to jest sukienka HILDA KNIT DRESS wykonana tradycyjną techniką Fair Isle, która jest wykorzystywana do tworzenia wielokolorowych wzorów. HILDA KNIT DRESS wpasowuje się we wszystkie scenerie, zapewniając ciepło i wygodę.

 

Kolejnym kluczowym produktem kolekcji AW 13 jest kurtka ATLAS JACKET. Zapewnia ona ochronę na każdą pogodę oraz łączy nieskazitelną konstrukcję z klasycznym i modnym wzornictwem. Posiada podklejane szwy dla zapewnienia wodoodporności oraz izolację termiczną Primaloft, dzięki której ma wysokie właściwości pozostając lekką i wygodą. Połączenie nowego logo Union Jack na prawym rękawie oraz odświeżonego logo firmy na lewej piersi czyni z niej główny element kolekcji.

Kolekcja jesienno – zimowa już jest dostępna w salonach Henri Lloyd. Zapraszamy do sklepów firmowych oraz na www.henrilloyd.pl.

Komentarze