Już 28 kwietnia rozpoczyna się kolejna edycja prestiżowych regat Antigua Sailing Week, na Karaibach.

 

Polskę reprezentuje załoga R-Six Team 6601, startująca na katamaranie HH66, której partnerem wspierającym jest serwis internetowej wymiany walut – Amronet.pl .

Antigua Sailing Week to jedne z najważniejszych regat na świecie i najdłuższe zawody na Karaibach. Bierze w nich udział ponad 100 jachtów z 30 krajów. Regatom towarzyszą liczne imprezy kulturalne i festiwale. Dla mieszkańców wysp i tłumnie zgormadzonych turystów, jest to prawdziwe święto.

 

W zeszłym roku R-Six Team zwyciężył w klasie Offshore multihul, wygrywając aż 6 z 7 wyścigów. W tym roku bez wątpienia jest jednym z głównych kandydatów do zwycięstwa. Dodatkowo ambitna załoga stawia sobie za cel wygranie wszystkich wyścigów, czego nie dokonała jeszcze nigdy wcześniej żadna łódź. Właścicielem katamaranu jest Robert Szustkowski – pasjonat, który ducha rywalizacji (oraz część załogi) przeniósł z rajdów samochodowych, m.in. ze słynnego Dakaru.  

- Żeglarstwo to sport wybitnie zespołowy. Podczas regat, gdy czas na reakcje jest bardzo krótki, liczy się zgranie i wzajemne zaufanie załogi. R-Six Team, to mieszanka doświadczenia, młodości oraz pasji. Te trzy cechy łączą nasz zespół – mówi Robert Szustkowski.

Żeglarze zazwyczaj sami muszą organizować finansowanie, aby spełniać swoje marzenia. A wyczynowe żeglarstwo należy do dyscyplin najdroższych. Dlatego też cieszymy się z zaangażowania Amronet i bardzo chwalimy sobie współpracę z tą marką. Wizerunkowo żeglarstwo jest bardzo atrakcyjne dla sponsorów. Jest sportem czystym i elitarnym. W szczególności, uczy radzenia sobie w niesprzyjających warunkach – przyznaje Szustkowski.

 

Podobnego zdania jest Sławomir Kowal, prezes Payholding, właściciela serwisu Amronet, który współpracuje z R-Six Team już od 3 lat.

- Żeglarstwo uczy pokory i otwartości wobec ludzi. Podstawą w tym sporcie jest współpraca i myślenie o innych. Żeglowanie daje poczucie wolności, ale jednocześnie wyrabia obowiązkowość i odpowiedzialności – stwierdza Sławomir Kowal.

Zespołowość to cecha wspólna dla tego sportu i biznesu. Współpraca z R-Six Team to już 3-letnia przygoda, która rozwija się tak jak nasz serwis. Amronet,  jako firma stosująca, w swym działaniu, nowoczesne technologie fintech, konsekwentnie żegluje po rynku finansowym, dbając o jak najwyższy poziom usług. Podobnie, jak nasi żeglarze, czujemy, że jesteśmy dopiero na początku drogi i jeszcze wiele ciekawych wyzwań przed nami – dodaje prezes Payholding

 

 

Amronet.pl to zaawansowana technologicznie, innowacyjna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet.  Serwis obsługuje automatycznie wszystkie banki w Polsce, a także wpłaty międzynarodowe. Amronet.pl jest częścią jednej z największych w Polsce grup serwisów internetowych do wymiany walut online - Payholding Sp. z o.o.. W jej skład wchodzą również Gieldawalut.com oraz Pluskantor.pl.

Payholding sp. z o.o. dysponuje najnowocześniejszymi na internetowym rynku wymiany walut rozwiązaniami technologicznymi, opartymi o algorytm sztucznej inteligencji, wspomagający proces transakcji i obsługi Klienta.

R-Six Team 6601 to załoga katamaranu HH66, w której skład wchodzą Robert Szustkowski, Jarek Kazberuk, Tomasz Januszewski, Jacek Wysocki, Albert Gryszczuk i Robert Janecki. W 2016 roku R-Six Team wygrał regaty Multihull Cup Regatta. A w 2017, polski zespół zdobył puchar prestiżowych karaibskich zawodów Antigua Sailing Week..

Powrót

Partnerzy

WFoil Group Sunreef Yachts International Moth Ocean Sails SailForum Morskie Widziadła - Elba, Korsyka, Sardynia – rejs gentelmenów Navicula WaveINN My Sailing PG Smoki Północy Rumszewicz Sailing Warmia i Mazury Studio Borlenghi Tour de Fun PSKite Pogodynka.pl Krzysztof Baranowski Oficyna Morska Dansk Sejlunion Milka Jung POZMiW SSI Jerzy Kuliński Puchar Polski Jachtów Kabinowych AlmaPress SOLOVELA.NET Aero Vaerft Polacy Dookoła Świata Ocean TEAM Porty 24 Morka ZOZŻ ODYSEA Władka Wagnera Eco Marine Power Dinghy Atlantic Arek Rejs Photography Marynistyka Mazurscy Sternicy Baatsans.no Navslide Selden Mast Jachtklub Elbląg SailBookArnia Marine Insight Jacht Film Karol Jabłoński Bliski Caraibic ServiolaBcn Pod Omegą Polski Klub Morski Polskie Stowarzyszenie Klasy 505 CSB Navinord SSPW Team Klimatyzacja Henri Lloyd WakeShock Biszcza Zew Oceanu BRJ Design Krzysztof Baranowski
FB
Rejsy
Twitter
powrót