Już 28 kwietnia rozpoczyna się kolejna edycja prestiżowych regat Antigua Sailing Week, na Karaibach.

0
959

 

Polskę reprezentuje załoga R-Six Team 6601, startująca na katamaranie HH66, której partnerem wspierającym jest serwis internetowej wymiany walut – Amronet.pl .

Antigua Sailing Week to jedne z najważniejszych regat na świecie i najdłuższe zawody na Karaibach. Bierze w nich udział ponad 100 jachtów z 30 krajów. Regatom towarzyszą liczne imprezy kulturalne i festiwale. Dla mieszkańców wysp i tłumnie zgormadzonych turystów, jest to prawdziwe święto.

 

obraz nr 1

W zeszłym roku R-Six Team zwyciężył w klasie Offshore multihul, wygrywając aż 6 z 7 wyścigów. W tym roku bez wątpienia jest jednym z głównych kandydatów do zwycięstwa. Dodatkowo ambitna załoga stawia sobie za cel wygranie wszystkich wyścigów, czego nie dokonała jeszcze nigdy wcześniej żadna łódź. Właścicielem katamaranu jest Robert Szustkowski – pasjonat, który ducha rywalizacji (oraz część załogi) przeniósł z rajdów samochodowych, m.in. ze słynnego Dakaru.  

– Żeglarstwo to sport wybitnie zespołowy. Podczas regat, gdy czas na reakcje jest bardzo krótki, liczy się zgranie i wzajemne zaufanie załogi. R-Six Team, to mieszanka doświadczenia, młodości oraz pasji. Te trzy cechy łączą nasz zespół – mówi Robert Szustkowski.

Żeglarze zazwyczaj sami muszą organizować finansowanie, aby spełniać swoje marzenia. A wyczynowe żeglarstwo należy do dyscyplin najdroższych. Dlatego też cieszymy się z zaangażowania Amronet i bardzo chwalimy sobie współpracę z tą marką. Wizerunkowo żeglarstwo jest bardzo atrakcyjne dla sponsorów. Jest sportem czystym i elitarnym. W szczególności, uczy radzenia sobie w niesprzyjających warunkach – przyznaje Szustkowski.

 

obraz nr 2

Podobnego zdania jest Sławomir Kowal, prezes Payholding, właściciela serwisu Amronet, który współpracuje z R-Six Team już od 3 lat.

– Żeglarstwo uczy pokory i otwartości wobec ludzi. Podstawą w tym sporcie jest współpraca i myślenie o innych. Żeglowanie daje poczucie wolności, ale jednocześnie wyrabia obowiązkowość i odpowiedzialności – stwierdza Sławomir Kowal.

Zespołowość to cecha wspólna dla tego sportu i biznesu. Współpraca z R-Six Team to już 3-letnia przygoda, która rozwija się tak jak nasz serwis. Amronet,  jako firma stosująca, w swym działaniu, nowoczesne technologie fintech, konsekwentnie żegluje po rynku finansowym, dbając o jak najwyższy poziom usług. Podobnie, jak nasi żeglarze, czujemy, że jesteśmy dopiero na początku drogi i jeszcze wiele ciekawych wyzwań przed nami – dodaje prezes Payholding

 

 

Amronet.pl to zaawansowana technologicznie, innowacyjna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet.  Serwis obsługuje automatycznie wszystkie banki w Polsce, a także wpłaty międzynarodowe. Amronet.pl jest częścią jednej z największych w Polsce grup serwisów internetowych do wymiany walut online – Payholding Sp. z o.o.. W jej skład wchodzą również Gieldawalut.com oraz Pluskantor.pl.

Payholding sp. z o.o. dysponuje najnowocześniejszymi na internetowym rynku wymiany walut rozwiązaniami technologicznymi, opartymi o algorytm sztucznej inteligencji, wspomagający proces transakcji i obsługi Klienta.

R-Six Team 6601 to załoga katamaranu HH66, w której skład wchodzą Robert Szustkowski, Jarek Kazberuk, Tomasz Januszewski, Jacek Wysocki, Albert Gryszczuk i Robert Janecki. W 2016 roku R-Six Team wygrał regaty Multihull Cup Regatta. A w 2017, polski zespół zdobył puchar prestiżowych karaibskich zawodów Antigua Sailing Week..

Komentarze